Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Wodzisławscy kryminalni zatrzymali sprawcę kradzieży motoroweru

  • Dodano: 2021-03-22 07:00, aktualizacja: 2021-03-20 17:28

Podczas zatrzymania okazało się, że mężczyzna dokonujący kradzieży oraz jego wspólniczka, która próbowała zbyć pojazd, posiadali przy sobie nowe substancje psychoaktywne.

W czwartek po południu wodzisławscy policjanci zostali powiadomieni o kradzieży motoroweru, do której miało dojść w godzinach porannych na ternie Gminy Mszana. Zaskoczony mężczyzna, kończąc swoją pracę, zorientował się, że w miejscu, w którym zaparkował, nie było jego skuteru. Pokrzywdzony o tym fakcie zawiadomił wodzisławską Policję.

W wyniku działań operacyjnych ustalono, że sprawca będzie próbował sprzedać skradziony motorower, a pomagać mu miała przy tym jego znajoma

Kryminalni dość szybko ustalili, gdzie może przebywać sprawca i jego wspólniczka. Na miejscu znajdował się również utracony motorower. Policjanci zatrzymali 29-letniego mężczyznę, który dokonał kradzieży i 19-letnią kobietę, która pomagała w zbyciu przedmiotu pochodzącego z przestępstwa. W trakcie zatrzymania okazało się również, że para wspólników posiadała przy sobie nowe substancje psychoaktywne. Sprawcom przestępstw grozi teraz kara do 5 lat więzienia.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również