Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Wjechał na przejazd kolejowy pomimo czerwonego światła. Policjanci kolejny raz apelują!

  • Dodano: 2023-01-23 06:30, aktualizacja: 2023-01-22 20:08

20-letni kierujący audi zlekceważył czerwone światło i wjechał na przejazd kolejowy. Kiedy go opuszczał, opuszczały się już rogatki. Przed przejazdem stał radiowóz, z policjantami z drogówki w środku.

Nieodpowiedzialne zachowanie młodego kierowcy

Nieodpowiedzialny kierujący audi wjechał na przejazd kolejowy przy ul. Bogumińskiej w Wodzisławiu Śląskim, kiedy sygnalizator świetlny świecił się na czerwono. Kiedy go opuszczał, opuszczały się już rogatki. Naprzeciwko, tuż przed przejazdem kolejowym stał policyjny radiowóz, policjanci byli świadkami ryzykownego zachowania kierowcy.

Mężczyzna na szczęście zdążył bezpiecznie opuścić przejazd. Został przez stróży prawa zatrzymany do kontroli. Okazało się, że 20-letni mieszkaniec powiatu wodzisławskiego po prostu się śpieszył. Za rażące naruszenie przepisów o ruchu drogowym, mundurowi ukarali go mandatem karnym w wysokości 2 tys. złotych. Na  konto młodego kierowcy wpadło 15 punktów karnych.

Policjanci kolejny raz apelują o odpowiedzialne zachowanie w rejonie przejazdów kolejowych. Nie ryzykuj, bądź odpowiedzialnym uczestnikiem ruchu drogowego i żyj!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również