Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Weź udział w pogadance na temat hejtu

  • Dodano: 2021-10-15 06:15, aktualizacja: 2021-10-15 06:17

18 października o godz. 17:00 w sali nr 18 w Wodzisławskim Centrum Kultury można będzie wysłuchać pogadanki na temat hejtu, przestępstwach z nim związanych i ich skutkach.

Język na stadionach - język tolerancji

O odpowiedzialności za czyny popełniane nie tylko w ramach mowy stadionowej nienawiści, mówić będzie aspirant Patryk Błasik, specjalista do spraw profilaktyki społecznej z Komendy Powiatowej Policji w Wodzisławiu Śląskim.

Spotkanie będzie okazją do podsumowania projektu "Język na stadionach - język tolerancji" i wyświetlenia krótkiego materiału filmowego z warsztatów, które Wodzisławskie Centrum Kultury realizowało od czerwca do października. Wszystkich uczestników projektu, a także osoby zainteresowane tematem hejtu i mowy nienawiści, zapraszamy na spotkanie do Wodzisławskiego Centrum Kultury. Ilość miejsc ograniczona.

Projekt „Język na stadionach - język tolerancji" został dofinansowany ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach programu Narodowego Centrum Kultury „Ojczysty - dodaj do ulubionych 2021".

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również