Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Wejdź w świat planszówek i spędź czas na dobrej zabawie w Wodzisławiu Śląskim!

  • Dodano: 2023-03-16 08:15, aktualizacja: 2023-03-15 19:43

Brakuje ci pomysłu jak spędzić piątkowe popołudnie? A może po prostu chcesz spędzić kilka godzin z przyjaciółmi, rodziną lub w gronie jeszcze nieznanych Ci ludzi?

W piątek, 24 marca br. na wodzisławskim Dworcu Kolejowym odbędzie się wydarzenie pn. „Pociąg do gier”, które na pewno urozmaici Ci początek weekendu. Gry planszowe przechodzą prawdziwy renesans, stając się ciekawą i angażującą rozrywką, dlatego warto wziąć udział w tym wydarzeniu.

Planszówki urozmaicą każde popołudnie i wieczór, bowiem jest to najlepszy sposób na spędzenie dobrze czasu w gronie przyjaciół i rodziny, jednak nie tylko. Spotkanie przy rozgrywkach planszowych to także doskonała okazja do nawiązania nowych znajomości oraz poznania osób o podobnych zainteresowaniach i pasjach.

Do wyboru będzie mnóstwo planszówek

Uczestnicy podczas wydarzenia znajdą zarówno te zręcznościowe, rodzinne, imprezowe, jak i kooperacyjne. Wydarzenie pn. „Pociąg do gier” odbędzie się w piątek, 24 marca 2023 roku w godz. od 17:00 do 20:00 na wodzisławskim Dworcu Kolejowym (ul. Rybnicka 2A).

Organizatorem wydarzenia jest Miasto Wodzisław Śląskim przy współpracy ze Sportowcami na planszy oraz Winged souls.

Zapisy

Liczba miejsc ograniczona. Na wydarzenie obowiązują zapisy pod adresem e-mail: d.kornafel@wodzislaw-slaski.pl. Potrwają one do środy, 22 marca.

Wejdź w świat planszówek i spędź czas na dobrej zabawie w Wodzisławiu Śląskim! / fot. UM Wodzisław Śląski

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również