Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Urodzinowa niespodzianka dla Mai. Policja zaprosiła jubilatkę na odwiedziny komendy

  • Dodano: 2024-05-22 14:00

Rodzice Mai z okazji jej 7. urodzin zorganizowali spotkanie z policjantami wodzisławskiej komendy. Maja, której marzeniem jest zostać policjantką, wczoraj odwiedziła wodzisławską komendę. Radości i uśmiechu na twarzy dziewczynki nie było końca.

Dziecięce marzenia 

Rodzice 7-letniej Mai, z okazji urodzin, które obchodziła kilka dni temu, zorganizowali spotkanie z wodzisławskimi policjantami. Takie spotkanie od dawna było marzeniem ich córki. Wczoraj dziewczynka z siostrą oraz rodzicami odwiedziła wodzisławską komendę. Miała ubrany policyjny mundur i zabawkowe policyjne wyposażenie. Po komendzie oprowadził ją policyjny profilaktyk, zademonstrował radiowóz, policyjny motocykl oraz wykorzystywany do codziennej służby sprzęt. Maja miała mnóstwo ciekawych pytań o pracy stróżów prawa.

Na koniec wizyty, gości zaprosił Komendant Powiatowy Policji w Wodzisławiu Śląskim, młodszy inspektor Dariusz Zajda, który opowiedział o pracy policjantów. Pozwolił Mai zasiąść za swoim biurkiem, gdzie dziewczynka czuła się wręcz doskonale. Komendant podziękował gościom za miłe odwiedziny, złożył urodzinowe życzenia i przekazał Mai oraz jej siostrze upominki.

Maja jest przekonana, że w przyszłości zostanie policjantką. Trenuje już nawet Taekwondo, bo chce być dobrze przygotowana do swojego przyszłego zawodu. Życzymy Mai, aby spełniły się jej wszystkie dziecięce marzenia.

Urodzinowa niespodzianka dla Mai. Policja zaprosiła jubilatkę na odwiedziny komendy/ fot. KMP Wodzisław


Źródło: KMP Wodzisław/ Aneta Krawel

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również