Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Stowarzyszenie Wodzisławskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku zaprasza na spektakl

  • Dodano: 2024-05-13 14:15, aktualizacja: 2024-05-13 15:29

Stowarzyszenie Wodzisławskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku zaprasza uczniów klas I-III szkół podstawowych oraz wodzisławskich przedszkoli w środę, 15 maja o godz. 10:00 do Wodzisławskiego Centrum Kultury. Tego dnia na deskach wodzisławskiej sceny wystąpi amatorski teatr „Młodzi Duchem” działający przy SWUTW ze spektaklem teatralnym pt. „Zamieszanie w Krainie Bajek”.

„Młodzi Duchem” zapraszaj uczniów i przedszkolaków na spektakl

Spektakl teatralny pt. „Zamieszanie w Krainie Bajek” w wykonaniu amatorskiego teatru „Młodzi Duchem” działającego przy SWUTW adresowany jest do uczniów klas I-III wodzisławskich szkół podstawowych oraz przedszkoli. Widowisko artystyczne odbywa się w ramach projektu pn. "WodziSeniorArt - z kulturą za pan Brat!” w ramach zadania publicznego w zakresie organizowania na terenie miasta Wodzisławia Śląskiego wydarzeń kulturalnych w szczególności: festiwali, koncertów, konkursów, spektakli, występów artystycznych.

Zapisy na spektakl przyjmowane są od wodzisławskich placówek oświatowych poprzez zgłoszenia e-mailowe na adres: kontakt@wutw.pl do wyczerpania miejsc. O zakwalifikowaniu się do udziału zgłaszający zostaną powiadomieni pocztą elektroniczną.

Stowarzyszenie Wodzisławskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku zaprasza na spektakl/ fot. UM Wodzisław


Źródło: UM Wodzisław / Aneta Krawel

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również