Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Sprawdź harmonogramy wywozu odpadów

  • Dodano: 2024-06-25 14:30

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramami wywozu odpadów, które obowiązywać będą w Wodzisławiu Śląskim od lipca do grudnia 2024 r.

Harmonogramy odbioru odpadów komunalnych obowiązujące od lipca do grudnia 2024 r.:

Aplikacja “Wodz. Śl. - Harmonogram wywozu”

Specjalnie dla mieszkańców została przygotowana bezpłatna aplikacja „Wodz. Śl. - Harmonogram wywozu”. Aplikacja dostarcza danych m.in. w zakresie: terminów odbioru odpadów komunalnych z nieruchomości, adresu, dni i godzin otwarcia PSZOK, zasad prowadzenia selektywnej zbiórki odpadów, wysokości i terminów opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi, jakości powietrza czy aptek, w których możemy oddać przeterminowane leki. Aplikacja daje możliwość ustawienia alarmu przypominającego o terminach wywozu odpadów oraz wysyłania reklamacji związanych z brakiem odbioru odpadów - poprzez SMS lub zgłoszenie online. Uczy ponadto poprzez zabawę zasad segregacji śmieci, a dokładniej poprzez gry Akcja Segregacja i Sortowniś.

Aplikacja działa w systemach Android i iOS. Linki do jej pobrania znajdziecie m.in. na stronie www.wodzislaw-slaski.pl/odpady [otwiera się w nowym oknie].

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również