Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Przekroczył prędkość o 71 km/h! Wodzisławianin stracił prawo jazdy

  • Dodano: 2023-03-14 07:00, aktualizacja: 2023-03-13 21:36

Mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej 30-letniego kierującego fordem. Mężczyzna pędził ulicą Matuszczyka w Wodzisławiu Śląskim z prędkością 121 km/h. Za przekroczenie dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym o ponad 50 km, 30-latek stracił prawo jazdy na 3 miesiące. Identycznie zresztą jak dokładnie rok wcześniej.

Nieodpowiedzialna jazda w Wodzisławiu

Policjanci z wodzisławskiej drogówki kontrolowali prędkość, z jaką poruszają się pojazdy po ulicy Matuszczyka w Wodzisławiu Śląskim. Stróże prawa zatrzymali do kontroli drogowej kierującego fordem. Mężczyzna przekroczył dozwoloną prędkość o 71 km/h. W miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h jechał z prędkością 121 km/h. 30-letni mieszkaniec powiatu wodzisławskiego został ukarany mandatem karnym w wysokości 2,5 tys. złotych, na jego konto wpadło 15 punktów karnych.

W związku z przekroczeniem dozwolonej prędkości w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h mundurowi zatrzymali mu prawo jazdy na 3 miesiące. Jak się okazało, lekceważący przepisy ruchu drogowego 30-latek dokładnie rok temu, z tego samego powodu, stracił prawo jazdy na 3 miesiące.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również