Wodzisław Śląski - portal miejski Wodzislaw.com.pl

Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Poznaj gwiazdy 47. Dni Wodzisławia Śląskiego – Letniej Sceny ESKI

  • Dodano: 2016-04-14 12:00
Dni Wodzisławia Śląskiego to jedna z większych imprez plenerowych w regionie, która od lat przyciąga tysiące ludzi do naszego miasta. Szeroki wachlarz atrakcji, moc doznań i zabawa na najwyższym poziomie - zestawem tak dobranych słów określić można to wyjątkowe wydarzenie.  
 
 
Po raz kolejny bawić się będziemy pod hasłem „Letniej Sceny ESKI". Obchody święta miasta zaplanowane są w terminie 17-19 czerwca br. Atrakcje związane z imprezą odbędą się m.in. na wodzisławskim rynku i stadionie miejskim. - Gorąco zachęcam do udziału w święcie miasta. To fantastyczna impreza, której nie sposób zapomnieć. Łączy ludzi, wyzwala radość i generuje niezwykle pozytywne emocje – mówi Mieczysław Kieca, prezydent Wodzisławia Śląskiego.
 
 
Pierwszy dzień obchodów święta miasta upłynie pod znakiem barwnej imprezy na wodzisławskim rynku. Czas wypełnią atrakcje prezentowane przez małych i dużych artystów związanych z Amatorskim Ruchem Artystycznym, działającym w Wodzisławskim Centrum Kultury. Występy taneczne, pokazy teatralne czy koncert orkiestry rozrywkowej, to tylko niektóre z punktów programu tego dnia. Zabawa potrwa do późnych godzin wieczornych i zakończy się już na stadionie miejskim, gdzie niezapomnianych wrażeń dostarczy czołowy wykonawca muzyki klubowej DJ Adamus. 
 
 
Drugiego dnia na stadionie miejskim do późnego wieczora bawić nas będą gwiazdy muzyki pop, znani z najpopularniejszych talent show Antek Smykiewicz i Patryk Kumór oraz niekwestionowana ikona na polskiej scenie muzycznej, zespół Wilki z charyzmatycznym Robertem Gawlińskim na czele. 
 
 
W trzecim dniu wspólnego świętowania na wodzisławskim stadionie zabrzmią najnowsze polskie przeboje. Niepowtarzalnych muzycznych doznań dostarczą nam: Sarsa, Dawid Kwiatkowski oraz Sylwia Grzeszczak. 
 
 
- Jestem przekonany, że propozycja koncertowo-artystyczna tegorocznych dni miasta trafi w gusta mieszkańców nie tylko Wodzisławia Śląskiego, ale też całego regionu. Staraliśmy się tak przygotować ofertę, żeby każdy znalazł w niej coś dla siebie – dodaje Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury, zaangażowanego bezpośrednio w organizację imprezy.
 
 
Obok występów najlepszych gwiazd polskiej sceny muzycznej w programie znajdą się także animacje dla dzieci, konkursy z nagrodami, wesołe miasteczko, turnieje, gry i zabawy, również dla dorosłych. Zgromadzona publiczność będzie mogła skorzystać z bogatej oferty gastronomicznej i handlowej.
 
 
Wydarzenie organizowane jest przez Miasto Wodzisław Śląski, agencję Promotor oraz Wodzisławskie Centrum Kultury.  

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.