Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Potrącenie 17-latki na pasach. Trzy tysiące zł mandatu dla kierowcy mazdy

  • Dodano: 2022-12-19 07:00, aktualizacja: 2022-12-18 16:39

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w piątek na ul. Wyzwolenia w Marklowicach. Kierująca toyotą najechała na nastolatkę przechodzącą przez pasy, ponieważ w tył jej auta uderzył kierujący mazdą, który nie zdążył wyhamować.

Potrącenie na Wyzwolenia

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło w piątek tuż po 6.00 w Marklowicach na ulicy Wyzwolenia. Kierujący mazdą najechał na tył toyoty, której kierująca zatrzymała się przed przejściem dla pieszych. Wtedy na tył jej pojazdu najechał kierujący mazdą. Przechodząca przez przejście dla pieszych 17-letnia dziewczyna została przez tą toyotę potrącona. Policjanci na miejscu ustalili, że nastolatka nie odniosła obrażeń i nie wymagała pomocy medycznej. Sprawca zdarzenia - 25-letni mieszkaniec Wodzisławia Śląskiego, został ukarany mandatem kw wysokości 3 tysięcy złotych.

Trudne warunki na drogach wymagają od kierujących zachowania szczególnej uwagi, a przede wszystkim zdjęcia nogi z gazu. Pieszych zachęcamy do korzystania z odblasków, również w obszarze zabudowanym. Apelujemy o rozsądek do wszystkich użytkowników dróg.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również