Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Paweł Domagała na wodzisławskiej scenie

  • Dodano: 2021-03-12 06:30, aktualizacja: 2021-03-11 13:34

Paweł Domagała ponownie w trasie koncertowej! Muzyk i aktor będzie promował swój najnowszy krążek "Wracaj" na scenie Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Koncert odbędzie się w sobotę, 8 maja o godzinie 19:00. Bilety już w sprzedaży

Człowiek z podwójnym życiem – aktorskim i muzycznym. Gra w filmie, koncertuje, nagrywa płyty, pisze teksty piosenek i monologów kabaretowych. Mowa o Pawle Domagale, który nie rozstaje się z gitarą, stara się równocześnie być w życiu prywatnym, jak i zawodowym radykalnie pokornym i ekstremalnie pewnym siebie. Niezależnie od gatunku filmu, w którym gra, tworzy barwne postaci. Znany jest między innymi z filmów: "Wkręceni", "Exterminator. Gotowi na wszystko" oraz serialu "Żmijowisko".

Nie jest też tajemnicą, że ten dobrze znany i lubiany aktor znalazł swoje miejsce na scenie muzycznej. Wraz z Łukaszem Borowieckim, kompozytorem, producentem muzycznym i aranżerem wydali płytę "Opowiem Ci o mnie", która uzyskała status platynowej. W 2018 roku obaj muzycy we własnej, niezależnej wytwórni "Domagała i Borowiecki" wydali kolejny krążek "1984", który pokrył się podwójną platyną. Teledysk promujący płytę "Weź nie pytaj" przekroczył 120 milionów wyświetleń w serwisie YouTube, a piosenka dostała Fryderyka Publiczności za przebój roku. Obecnie Paweł Domagała i Łukasz Borowiecki zakończyli prace nad nowym, trzecim już albumem - "Wracaj", którego premiera odbyła się 20 listopada 2020. Album promują single: "Ja tak umiem", a także "Popatrz na mnie” oraz "Wracaj".

- Nowa płyta to powrót-przełom. Walka o to, co w nas najpiękniejsze. Między innymi powrót do młodzieńczej bezczelnej odwagi, która domaga się, by iść po swoje bez niepotrzebnych kompromisów ze światem. Także w sensie muzycznym. To realizacja naszych najśmielszych pomysłów, bez zastanawiania się, jak zabrzmią na tle polskiej sceny muzycznej – tak mówią artyści o płycie.

Podczas koncertu, który odbędzie się 8 maja o godzinie 19:00 w Wodzisławskim Centrum Kultury usłyszymy utwory z najnowszej płyty "Wracaj". Nie zbraknie też piosenek z płyt "1984" i "Opowiem Ci o mnie". - Postaramy się, by każdy koncert był inny. Będzie sporo improwizacji - obiecuje Paweł Domagała.

Bilety na koncert w cenie 109 zł dostępne w kasie WCK oraz na stronie www.wck.wodzislaw-slaski.pl/kup-bilet. Kasa WCK czynna jest na godzinę przed planowanym seansem kinowym czy imprezą oraz w każdy czwartek w godzinach 10:00-12:00.

Uwaga! W przypadku wprowadzenia dodatkowych obostrzeń organizator zastrzega sobie prawo do odwołania koncertu

Zakup biletu jest równoznaczny z zapoznaniem się z regulaminem. Warunki uczestnictwa w wydarzeniach określa Regulamin udziału w seansach Kina Pegaz oraz w innych wydarzeniach artystycznych w Wodzisławskim Centrum Kultury w trakcie pandemii COVID-19 w Polsce. W celu zapewnienia naszym odbiorcom bezpieczeństwa i komfortu w odbiorze oferty, na sali może przebywać maksymalnie połowa widowni, z zachowaniem obowiązującego reżimu sanitarnego i odpowiednich odstępów.

W kasie obsługa kart płatniczych: VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej. Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.

Paweł Domagała na wodzisławskiej scenie

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również