Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Pałac Dietrichsteinów najlepszą przestrzenią? Ostatni dzień głosowania

  • Dodano: 2023-08-31 10:45

To ostatnia szansa, aby oddać głos na wodzisławski Pałac Dietrichsteinów w Plebiscycie Publiczności konkursu na Najlepszą Przestrzeń Publiczną Województwa Śląskiego. Wśród nominowanych realizacji znalazł się wodzisławski zabytek. Zagłosuj online.

Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego 2023

W ramach plebiscytu do końca miesiąca mieszkańcy mogą wybrać swoje ulubione realizacje. Głosowanie polega na przyznaniu punktów trzem ulubionym projektom zgłoszonym do Konkursu Najlepsza Przestrzeń Publiczna Województwa Śląskiego 2023. Najpopularniejszy z nich, który uzyska największą liczbę głosów, zdobędzie Nagrodę Publiczności. Natomiast na uczestników głosowania rozlosowane zostaną nagrody rzeczowe.

Oddaj swój głos na wodzisławski Pałac Dietrichsteinów [kliknij]. 

Do tegorocznej 24. edycji konkursu wpłynęło 36 zgłoszeń z 25 gmin, po ocenie formalnej 35 realizacji zostało zakwalifikowanych do dalszej oceny. Wśród zgłoszonych realizacji są zarówno obiekty użyteczności publicznej m.in. sale widowiskowo-koncertowe, ośrodki sportowe, centra aktywności, centra przesiadkowe, obiekty kultury i rekreacji, jak i przestrzenie publiczne tj. tereny parkowe, skwery, tereny nadrzeczne, obiekty historyczne, założenia zrewitalizowane, zaadaptowane do nowych funkcji, a także zupełnie nowe realizacje.


Źródło: Urząd Miasta Wodzisław Śląski

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również