Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Kokoszycki Piknik zapewni dobrą zabawę. Poznaj harmonogram wrześniowego wydarzenia

  • Dodano: 2023-08-30 09:15

Wyśmienita zabawa, piękna sceneria i moc atrakcji czekać będą na uczestników "Kokoszyckiego Pikniku", który odbędzie się już 3 września na terenie parafii pw. Niepokalanego Serca Maryi, przy ul. Pałacowej 5. Będzie to koleje wydarzenie w ramach cyklu "Dziewięć dzielnic, jedno miasto". Start o godzinie 16:00.

Co w programie?

Uczestnicy "Kokoszyckiego Pikniku" spodziewać się mogą ciekawych atrakcji. Mowa m.in. o zajęciach z tworzenia słodyczy, które poprowadzi Pani Karmelarz z Opola. Tworzenie łakoci to bardzo przyjemna zabawa. Osoby biorące udział w tym warsztacie będą mogły odkryć sztukę tworzenia własnych słodkich, małych arcydzieł. Ponadto nie zabraknie dmuchańca, z którego korzystać będzie można bezpłatnie, kącika dla dzieci, warsztatów pszczelarskich, czy strefy gier XXL.

Celem wydarzenia jest przede wszystkim integracja mieszkańców 

Warto również wspomnieć o tym, że tego samego dnia w dzielnicy Kokoszyce odbywać się będą dożynki. Gospodarze wydarzenia, m.in. Koło Gospodyń Wiejskich, Stowarzyszenie Kokoszycka Grupa Art., kokoszycka Straż Ochotnicza zapraszają do udziału wszystkich mieszkańców miasta. O dobrą zabawę zadbają zespoły: Nie dejmy się, Klika Machnika, Kokoszyczanki, DJ Senior. 

Zbieraj pieczątki

Impreza odbywa się w ramach cyklu wydarzeń "Dziewięć dzielnic, jedno miasto". Podczas eventu będzie można odebrać kolejną skrzacią pieczątkę do karty mieszkańca. Osoby, którym wezmą udział we wszystkich dziewięciu eventach, które zbiorą dziewięć pieczątek, będą mogły odebrać nagrodę w Urzędzie Miasta Wodzisławia Śląskiego.

Kokoszycki Piknik zapewni dobrą zabawę. Poznaj harmonogram wrześniowego wydarzenia / fot. mat. org.


Źródło: Urząd Miasta Wodzisław Śląski

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również