Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Mobilny escape room w klimacie PRL. Trwają zapisy

  • Dodano: 2023-08-29 08:00, aktualizacja: 2023-08-29 08:14

Już 9 września w dzielnicy Wilchwy (tereny zielone przy Krytej Pływalni "MANTA", os. 1 Maja) odbędzie się wydarzenie „W klimacie PRL”. W programie ogrom atrakcji, m.in. pokaz mody, motoryzacji, stoisko PEWEX, prywatka, przejazd autobusem Ikarus i coś, czego jeszcze nie było w naszym mieście. Mobilny pokój zagadek, tzw. escape room, nawiązujący do czasów PRL.

Rozwiąż zagadkę w pokoju dyrektora

Pora na małą podróż w czasie. Jest wrzesień 1983 roku. Wyobraź sobie, że rozpoczynasz pracę w redakcji małej, miejskiej gazety. Na Twoje biurko trafia anonim. Zniknął dyrektor fabryki – Józef K - cichy, wzorowy pracownik i obywatel. Brzmi jak dobry temat do publikacji? Musisz rozwiązać sprawę, nim zrobi to milicja. Gotowy na niezapomnianą przygodę i rozwikłanie szpiegowskiej zagadki? Kasety wideo, maszyna do pisania, goździki – odpowiedź może być wszędzie.

Chcesz wziąć udział w zabawie? Zgłoś swój udział!

W zabawie mogą wziąć udział grupy, które liczyć będą od dwóch do sześciu osób. Na rozwiązanie zagadki, każda z grup będzie miała 30 minut. Zapisy prowadzone są on-line, wystarczy kliknąć [tutaj] i wypełnić formularz. Liczba miejsc ograniczona.


Źródło: Urząd Miasta Wodzisław Śląski

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również