Wodzisław Śląski - portal miejski Wodzislaw.com.pl

Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Mężczyzna ukradł rower - rozpoznajesz?

  • Dodano: 2019-07-03 12:15

Komisariat Policji w Gorzycach prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży roweru elektrycznego.

Mężczyzna chciał wypróbować rower lecz odjechał nim spod sklepu i już nie wrócił. Wiadomo, że rozmawiał w języku czeskim. Policjanci proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzny. Może ktoś go zna lub widział całe zdarzenie i ma informacje w tej sprawie. W przypadku napotkania tej osoby na terenie naszego powiatu również prosimy o kontakt z nami!

Do zdarzenia doszło 26 czerwca br. w Gołkowicach na ulicy Granicznej

Około godziny 15.35 nieznany mężczyzna, w wieku około 30 lat wszedł do sklepu rowerowego i chciał wypróbować elektryczny rower. Rozmawiał z pracownicą sklepu w języku czeskim. Kobieta zgodziła się na jazdę próbną rowerem w okolicy sklepu. Mężczyzna wsiadł na rower i odjechał nim w kierunku Skrbeńska i granicy z Czechami a do sklepu już nie wrócił.

Policjanci prowadzący postępowanie w tej sprawie proszą o kontakt osoby, które mają jakiekolwiek informacje dotyczące sprawcy tego zdarzenia, jak również w razie posiadania jakiejkolwiek informacji o kupnie czy sprzedaży lub miejsca przechowywania roweru marki Leader Fox model Barnet Gent koloru czarnego z białymi napisami.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.