Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Kabaret Skeczów Męczących z nowym programem w WCK

  • Dodano: 2018-02-12 07:15, aktualizacja: 2018-02-09 12:31

Przez 15 lat na scenie Kabaret Skeczów Męczących zdążył udowodnić, że jest jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego kabaretu.

Będziemy mogli się o tym przekonać 7 kwietnia 2018 r. w Wodzisławskim Centrum Kultury. Kabareciarze wystąpią tego dnia dwukrotnie - o godz. 17:00 i 20:00.

Kabaret Skeczów Męczących wprowadził na scenę charakterystyczne postaci, które stały się ulubieńcami wielu z nas. Z okazji 15-lecia zespołu artyści zaprezentują ich zupełnie nowe perypetie w niespotykanych dotąd odsłonach.

Pamiętasz jak to było mieć 15 lat? Taki właśnie jest program Kabaretu Skeczów Męczących – pełen entuzjazmu, lekkości i niepohamowanej radości. W połączeniu ze scenicznym doświadczeniem i niepowtarzalnym stylem grupy powstał premierowy spektakl, którego nie można przegapić. - Czeka nas solidna porcja dobrej zabawy i kabaretowego rzemiosła na najwyższym poziomie – zapewnia Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Bilety w cenie 60 zł można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Kasa WCK czynna: poniedziałek, wtorek, piątek w godzinach 12:00-17:00. W czwartek: 8:00-13:00. W środę kasa nieczynna. Weekend - na godzinę przed imprezami. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system.

Kabaret Skeczów Męczących z nowym programem w WCK

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również