Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Jose Torres rozgrzeje wodzisławską publiczność

  • Dodano: 2019-05-29 13:45

Wirtuoz instrumentów perkusyjnych, artysta od ponad 25 lat obecny na polskiej scenie muzycznej, współpracujący z wieloma gwiazdami estrady Jose Torres, w towarzystwie Leszka Cichońskiego, wystąpi w piątek, 7 czerwca podczas 50. Dni Wodzisławia Śląskiego w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza".

Jose Torres to założyciel pierwszej w Polsce orkiestry salsowej "Jose Torres y Salsa Tropical".

Muzyk pochodzi z Kuby. Koncertował m.in. z Marylą Rodowicz, Kayah, Ewą Bem, Stanisławem Soyką, Grzegorzem Ciechowskim, Raz Dwa Trzy, Mietkiem Szcześniakiem, Blue Cafe i wieloma innymi. Od ponad 25 lat zajmuje pierwsze miejsce w ankiecie na najpopularniejszego muzyka roku w kategorii "instrumenty perkusyjne", którą corocznie organizuje najstarsze i najbardziej renomowane czasopismo muzyczne "Jazz Forum". Z powodzeniem działa równolegle w kilku muzycznych przedsięwzięciach.

Jose Torres i Leszek Cichoński wystąpią przed wodzisławską publicznością 7 czerwca, o godz. 20:00 w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza". Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Miasto Wodzisław Śląski organizuje 50. Dni Wodzisławia Śląskiego poprzez Wodzisławskie Centrum Kultury oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "CENTRUM".

Partnerzy główni: właściciel marki Tyskie oraz Restauracja Pilsner Pub.

  • wydarzenie na Facebooku - kliknij tutaj, aby odwiedzić stronę wydarzenia
  • sprzedaż biletów - kliknij tutaj, by dowiedzieć się więcej
  • akredytacje dla mediów - kliknij tutaj, by dowiedzieć się

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również