Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Jak aktywnie spędzać wolny czas? Spotkanie dla seniorów

  • Dodano: 2023-02-24 08:00, aktualizacja: 2023-02-23 21:46

Seniorze! Chcesz dowiedzieć się, jak załatwić sprawę w Urzędzie Miasta? Dążysz do większej aktywności społecznej? Jesteś zainteresowany ofertą kulturalną? Potrzebujesz informacji o senioralnych stowarzyszeniach? Zaprasza się do Klubu Seniora!

Podczas spotkania, które odbędzie się 2 marca o godz. 11:00 opowie się Wam o usługach realizowanych przez Urząd Miasta i jednostki miejskie. Wytłumaczymy również gdzie dokładnie załatwić konkretną sprawę w urzędzie. Nie zabraknie oczywiście pysznej kawy i słodkiego poczęstunku.

Zapisy przyjmuje się pod numerem telefonu: 509 271 987. Liczba miejsc ograniczona.

Dlaczego warto odwiedzić wodzisławski Klub Seniora?

Wodzisławski Klub Seniora kieruje ofertę do osób powyżej 60 roku życia z terenu miasta Wodzisławia Śląskiego. Podejmowane działania mają na celu rozszerzenie dostępu do usług społecznych. Klub motywuje seniorów do aktywności, realizowania ich uśpionych i zapomnianych pasji. Nastawiony jest na integrację międzypokoleniową i intensywną promocję wizerunku środowiska senioralnego. To miejsce, w którym seniorzy mogą po prostu ciekawie spędzać czas wolny. Sposób prowadzenia zajęć w dużej mierze zależy od potrzeb samych uczestników.

Klub Seniora jest w pełni wyposażony. Znajduje się w nim kuchnia z czajnikami i płytą indukcyjną, pokój relaksu z wygodnymi fotelami i kanapami, pokoje do gier i spotkań oraz sala ogólna, która jest przeznaczona na spotkania w większym gronie. Tam też znajduje się telewizor, co umożliwia, np. wspólne oglądanie filmów. Dla osób mających problem z poruszaniem się zakupiono specjalny schodołaz.

Jak aktywnie spędzać wolny czas? Spotkanie dla seniorów / fot. UM Wodzisław Śląski

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również