Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Fabryka Eko-Okien w Wodzisławiu Śląskim. Startują prace

  • Dodano: 2022-02-23 07:00, aktualizacja: 2022-02-22 22:09

W czerwcu ubiegłego roku informowaliśmy, że spółka Eko-Okna, lider polskiego segmentu okien, zainwestuje w Wodzisławiu Śląskim, a dokładniej w strefie inwestycyjnej na Olszynach.

Eko-Okna

Teren związany z realizacją inwestycji to przeszło 40 ha, sama fabryka ma zająć ponad 17 ha. Właśnie startują prace związane z postawieniem nowej hali produkcyjnej, w której na początek zatrudnienie ma znaleźć około 1000 osób (projekt już zakłada opcje rozwoju). Katowicka firma VISOLIS przystąpiła do wykonania prób stabilizacji gruntu pod budowę fabryki.

Decyzję o inwestycji w Wodzisławiu Śląskim poprzedziło kilka miesięcy intensywnych rozmów miasta i spółki Eko-Okna. Dla Wodzisławia Śląskiego to bez wątpienia wielka szansa na rozwój płynący z tak strategicznego, ważnego i przyszłościowego partnerstwa. Jakość produktów, które w swojej ofercie ma firma Eko-Okna oraz podejmowane działania, cieszą się uznaniem klientów nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Dotychczas spółce udało się stworzyć potężną sieć sprzedaży, którą nieustannie rozbudowuje. Dzięki tej współpracy Wodzisław Śląski zyska szansę na szeroko pojęty rozwój miasta.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również