Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Fabryka "Eko-Okien" w mieście. Postępy w inwestycji

  • Dodano: 2022-11-21 06:30, aktualizacja: 2022-11-20 10:26

Robota na budowie fabryki "Eko-Okien" na wodzisławskich Olszynach wre.

Obecnie realizowane są prace montażowe konstrukcji dachowej oraz równolegle montaż samego zadaszenia. Równocześnie prowadzona jest budowa budynków administracyjno-magazynowych. Wszystkie działania idą zgodnie z założonym harmonogramem.

W najbliższym czasie rozpocznie się montaż ścian bocznych hali produkcyjnej oraz budowa pierwszego poziomu biurowca. Zakończenie inwestycji planowane jest na wrzesień/październik 2023 r. Teren związany z realizacją  projektu to przeszło 40 ha, sama fabryka ma zająć ponad 17 ha.

2021 r. przełomowym momentem w historii miasta

Przypomnijmy, że decyzję o inwestycji w Wodzisławiu Śląskim poprzedziło kilka miesięcy intensywnych rozmów miasta i spółki "Eko-Okna”. Dla Wodzisławia Śląskiego to bez wątpienia wielka szansa na rozwój płynący z tak strategicznego, ważnego i przyszłościowego partnerstwa. Jakość produktów, które w swojej ofercie ma firma oraz podejmowane działania, cieszą się uznaniem klientów nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Dotychczas spółce udało się stworzyć potężną sieć sprzedaży, którą nieustannie rozbudowuje. Dzięki tej współpracy Wodzisław Śląski zyska szansę na szeroko pojęty rozwój miasta.

1000 miejsc pracy na start

Intensywna rekrutacja do wodzisławskiej fabryki "Eko-Okien" trwa. Aktualne oferty pracy dostępne są na stronie internetowej [otwiera się w nowym oknie] kornickiego przedsiębiorcy, który - jak deklaruje - w nowo powstałej hali produkcyjnej na Olszynach zatrudni na początek 1000 pracowników.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również