Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Dołącz do Amatorskiego Ruchu Artystycznego w Wodzisławskim Centrum Kultury

  • Dodano: 2020-09-22 06:30, aktualizacja: 2020-09-21 16:36

Ruszają nabory na zajęcia Amatorskiego Ruchu Artystycznego w Wodzisławskim Centrum Kultury.

W tym roku zapisy przebiegają w zmienionej formule. Aby zostać uczestnikiem większości zajęć należy w wyznaczonym terminie (o czym więcej na stronie placówki, fanpage'u ARA i WCK oraz na plakatach) dokonać rejestracji uczestnika on-line za pośrednictwem portalu strefazajec.pl. Zarejestrowanie się na konkretne zajęcia nie jest tożsame z przyjęciem do grupy. Ostateczną decyzję w tej kwestii podejmuje instruktor prowadzący. Liczba miejsc na konkretne zajęcia jest ściśle określona. W większości przypadków o przyjęciu do grupy nowych członków decydować będzie kolejność zapisu.

Pierwszeństwo mają osoby z poprzedniego sezonu kontynuujące uczestnictwo w zajęciach. Nie będzie możliwości zapisania się na zajęcia po wykorzystaniu limitu wolnych miejsc. Wszelkie aktywności w Wodzisławskim Centrum Kultury prowadzone są w bezpiecznych warunkach i z zachowaniem właściwych wytycznych sanitarnych.

- Rozpoczynamy kolejny sezon artystyczny z nową energią. Jesteśmy przygotowani do bezpiecznego prowadzenia zajęć i zapraszamy do skorzystania z naszej oferty - zachęca Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Szczegółowe informacje odnośnie formy zapisu i terminów naboru oraz instrukcja zapisu dostępne są na stronie Wodzisławskiego Centrum Kultury

Dołącz do Amatorskiego Ruchu Artystycznego w Wodzisławskim Centrum Kultury

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również