Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Cykl Spotkań z Twórcą. Relaks dla umysłu z Barbarą Macharzyńską

  • Dodano: 2024-05-16 13:15

Jeśli potrzebny jest Wam relaks lub potrzebujecie wyciszyć umysł, redukując stres i niepokój koniecznie odwiedźcie Pałac Dietrichsteinów w sobotnie popołudnie, 18 maja o godz. 17:00. Gościem kolejnego Spotkania z Twórcą będzie Barbara Macharzyńska, która zaczaruje przestrzeń dźwiękami tybetańskich mis.

Zajęcia z artystką

Barbara Macharzyńska to była prezeska Stowarzyszenia Razem Raźniej, poetka, aktorka i malarka. Wielką miłością obdarzyła też sztukę masażu. Jak sama mówi przez wiele lat była to po prostu odskocznia od spraw, które z ludzkiego punktu widzenia bywają nie do udźwignięcia. Ciepła, delikatna osoba, która potrafi przeciwstawić się największym życiowym niepowodzeniom. Zawsze szuka jasnych stron, kocha sztukę, wspiera osoby niepełnosprawne i dodaje wiary skrzywdzonym przez los.

Podczas sobotniego spotkania Barbara Macharzyńska opowie o swoich pasjach. W swój świat wprowadzi uczestników krótkim koncertem mis tybetańskich. Muzeum w Wodzisławiu Śląskim zaprasza w sobotę, 18 maja o godz. 17:00 do Pałacu Dietrichsteinów. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Cykl Spotkań z Twórcą. Relaks dla umysłu z Barbarą Macharzyńską/ fot. UM Wodzisław


Źródło: UM Wodzisław/ Aneta Krawel

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również