Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Bajkowe ferie z WCK

  • Dodano: 2021-01-20 06:30, aktualizacja: 2021-01-19 19:22

"Ferie z innej bajki", które Wodzisławskie Centrum Kultury przygotowało w formule online w okresie od 4 do 15 stycznia, obfitowały w wiele ciekawych propozycji aktywnego spędzania czasu. 

Zajęcia artystyczne, plastyczne, taneczne, ruchowe i inne przyciągnęły przed szklane ekrany uczestników, którzy wolny, zimowy czas postanowili spędzić w twórczy sposób.

Materiały udostępniane na facebooku i kanale YouTube WCK wyświetlono do tej pory około 1700 razy

Dla tych, którzy śledzili poczynania bohaterów "Ferii z innej bajki" i aktywnie uczestniczyli w zajęciach, WCK przygotowało nagrody. Filmiki z propozycjami zabaw są nadal dostępne i w każdym momencie można je ponownie odtworzyć. 

Wśród atrakcji przygotowanych przez placówkę znalazły się także konkursy. Od 4 do 14 stycznia dzieciaki mogły zgłaszać swoje prace do trzech konkursów: plastycznego, literackiego i na bajkowe przebranie. Łącznie w zabawie wzięło udział 33 uczestników. Zdobywcy poszczególnych miejsc i wyróżnień mogą zgłaszać się do WCK po odbiór nagród od 20 stycznia, w godzinach od 7:00 do 15:00. Pozostałych uczestników konkursów Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza po odbiór miejskich kalendarzy. 

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.