Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Bajkowe ferie z WCK

  • Dodano: 2021-01-20 06:30, aktualizacja: 2021-01-19 19:22

"Ferie z innej bajki", które Wodzisławskie Centrum Kultury przygotowało w formule online w okresie od 4 do 15 stycznia, obfitowały w wiele ciekawych propozycji aktywnego spędzania czasu. 

Zajęcia artystyczne, plastyczne, taneczne, ruchowe i inne przyciągnęły przed szklane ekrany uczestników, którzy wolny, zimowy czas postanowili spędzić w twórczy sposób.

Materiały udostępniane na facebooku i kanale YouTube WCK wyświetlono do tej pory około 1700 razy

Dla tych, którzy śledzili poczynania bohaterów "Ferii z innej bajki" i aktywnie uczestniczyli w zajęciach, WCK przygotowało nagrody. Filmiki z propozycjami zabaw są nadal dostępne i w każdym momencie można je ponownie odtworzyć. 

Wśród atrakcji przygotowanych przez placówkę znalazły się także konkursy. Od 4 do 14 stycznia dzieciaki mogły zgłaszać swoje prace do trzech konkursów: plastycznego, literackiego i na bajkowe przebranie. Łącznie w zabawie wzięło udział 33 uczestników. Zdobywcy poszczególnych miejsc i wyróżnień mogą zgłaszać się do WCK po odbiór nagród od 20 stycznia, w godzinach od 7:00 do 15:00. Pozostałych uczestników konkursów Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza po odbiór miejskich kalendarzy. 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również