Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

#3biegiSWD – emocje gwarantowane

  • Dodano: 2018-03-21 08:30, aktualizacja: 2018-03-21 08:43

#3biegiSWD to nazwa, którą sygnowane będą imprezy biegowe organizowane przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji CENTRUM. Rzecz dotyczy biegów: Błękitna Wstęga Balatonu (25 marca), IV Nocny Bieg z Gwiazdami (7 lipca) oraz XII Wodzisławski Półmaraton (18 listopada).

Ta niestandardowa klasyfikacja przygotowana dla sportowców biorących udział w wymienionych imprezach ma na celu stworzenie dodatkowej rywalizacji, jak i możliwości integracji zawodników w niej startujących.

W klasyfikacji końcowej #3biegiSWD mogą wziąć udział zawodnicy, którzy opłacili wpisowe każdego biegu głównego zgodnie z poszczególnymi regulaminami oraz ukończyli trzy biegi organizowane przez MOSiR CENTRUM. #3biegiSWD będą rozgrywane w dwóch kategoriach: kobiet, mężczyzn bez podziału na kategorie wiekowe.

O miejscu w klasyfikacji generalnej po wszystkich trzech biegach decyduje łączna suma punktów zawodników, którzy ukończyli wszystkie edycje #3biegiSWD. Wygrywa zawodnik i zawodniczka z największą liczbą punktów. W przypadku uzyskania przez dwóch lub więcej zawodników tej samej liczby punktów, sklasyfikowany wyżej jest ten zawodnik, który uzyskał wyższą lokatę podczas ostatniego biegu tj. XII Wodzisławskiego Półmaratonu.

O zasadach przyznawania punktów można przeczytać tutaj

Dla trzech najlepszych zawodników w kategorii mężczyzn i kobiet przewidziano puchary oraz nagrody rzeczowe. Nie przewiduje się nagród pieniężnych.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.