Katalog firm dodaj firmę

Tacho Serwis - Serwis samochodowy blisko Nowego Targu

Korzystasz z naszych usług?
Dodaj polecenie »x

Logo Tacho Serwis - Serwis samochodowy blisko Nowego Targu

Adres i telefon

Akceptujemy karty płatnicze Akceptujemy karty płatnicze ul. Osiedle Za Torem 12a
34-471 Rogoźnik
Godziny otwarcia: 8:00-18:00
  • Poniedziałek: 8:00-18:00
  • Wtorek: 8:00-18:00
  • Środa: 8:00-18:00
  • Czwartek: 8:00-18:00
  • Piątek: 8:00-18:00
  • Sobota: 8:00-15:00
  • Niedziela:

Oferta

Serwis samochodowy w pobliżu Nowego Targu zajmuje się naprawą pojazdów większości popularnych marek. Posiada bogate doświadczenie w serwisowaniu wszystkich typów pojazdów: osobowych, dostawczych i ciężarowych a także autobusów. Szczególnie specjalizuje się naprawie silników wysokoprężnych.

Tacho serwis pracuje wyłącznie na nowoczesnym sprzęcie do diagnostyki i naprawy elementów silników diesla. W warsztacie używane są produkty wiodących marek, takich jak Bosch, Philips, Osram, Filtron, Shell, Centra, Lotos czy Motul. Warsztat samochodowy niedaleko Nowego Targu ma dostęp do ponad 300 000 części, dzięki czemu wszelkie naprawy odbywają się w możliwie jak najkrótszym okresie czasu.

W serwisie znajduje się również Stacja Kontroli Pojazdów blisko Nowego Targu dla samochodów osobowych, ciężarowych i autobusów, do której można przyjechać celem wykonania obowiązkowych badań okresowych pojazdu. Warto również zwrócić się do pracujących w Tacho Serwisie specjalistów o sprawdzenie samochodu przed zakupem.

Polecenia i opinie Dodaj opinię

Wygląda no to, że nie dodano jeszcze żadnej opinii.
Bądź pierwszy i dodaj swoją opinię.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.