Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Jaka suszarka do włosów do ekskluzywnego hotelu?

  • Dodano: 2018-01-12 11:00

Goście hotelowi oczekują wysokiego standardu i niezawodności. Właściciel powinien zapewnić wygodę i profesjonalizm nawet w każdych kwestiach. Normy i oczekiwania muszą być spełnione także w łazience, dla odpowiedniej higieny i komfortu. Suszarki hotelowe Valera zapewniają najlepszą jakość i wygodę użytkowania. Przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym gościom w hotelu lub miejscu noclegowym.

Wysoka jakość suszarek Valera

Producent zapewnia szwajcarską jakość i doskonałe wykonanie. Suszarki Valera są eleganckie i bardzo wytrzymałe, dlatego też zdaniem Anny Werelich ze sklepu internetowego Higieniczny PL są najczęście wybierane do ekskluzywnych hoteli. Każdy z oferowanych przez producenta produktów jest energooszczędny. Suszarki wyposażone są w specjalny generator jonów ujemnych. Dzięki nim włosy są gładkie i odmłodzone, a łuski włosów są domknięte, zapewniając zabezpieczenie i piękny wygląd włosów. Specjalnie profilowane grzałki zapewniają bezpieczeństwo oraz długą żywotność urządzenia nawet przy intensywnym użytkowaniu. Suszarki spełniają wszystkie niezbędne normy i posiadają wiele certyfikatów, które gwarantują długotrwałe i bezproblemowe korzystanie.

Suszarka hotelowa 1600 W Excel R401 Valera

Połączenie elegancji, prostoty i funkcjonalności zadowoli nawet najbardziej wybrednych gości. Wygodny i poręczny uchwyt montowany na ścianie zapewni wygodę korzystania z urządzenia. Wbudowane gniazdo na golarkę o napięciu 110-120V i 220-240V ułatwi korzystanie z dodatkowych urządzeń. Producent kompleksowo zadbał o bezpieczeństwo. Zasilacz jest w całości izolowany. W nośniku ściennym został zamontowany przycisk włączony/wyłączony. Czujka nocna pomoże uniknąć niespodziewanych sytuacji. Suszarka jest bardzo profesjonalna. Tryb pracy w prosty sposób można dostosować do własnych potrzeb. Do dyspozycji mamy 2 tryby wylotu powietrza. Dzięki nim mamy możliwość zarówno szybko wysuszyć włosy, jak i je odpowiednio ułożyć. Temperaturę także można łatwo ustawić dzięki 3-stopniowemu przełącznikowi regulacji temperatury powietrza. Producent pomyślał także o osobach bardzo dbających o swoją fryzurę. Za pomocą pozycji COOL można włączyć wylot zimnego powietrza, dzięki któremu nasze włosy mniej się zniszczą. Łącznie dostępnych jest 5 różnych trybów pracy dla najlepszego i komfortowego suszenia. Suszarka hotelowa do włosów jest wyposażona w wymienny filtr. Dzięki niemu jest pewność, że do wnętrza urządzenia nie dostaną się włosy, kurz czy inne zanieczyszczenia. Gwarantuje to długą i skuteczną pracę. Suszarkę włącza się oraz wyłącza za pomocą umieszczonego na niej przycisku. Duża moc – 1600 W - zapewnia komfortowe, szybkie i wydajne suszenie. Urządzenie jest w zupełności energooszczędne. Zostało zaprojektowane tak, by służyło nam długie lata. Spirala grzewcza SECURITY, zamontowana w suszarce dba o najlepszą wydajność, połączoną z bezpieczeństwem. Suszarka hotelowa do włosów Valera 1600 W Excel R401 to doskonały wybór dla każdego hotelu lub innego miejsca noclegowego. Elegancki design sprawia, że idealnie będzie pasować do każdej łazienki. Trwałość i szwajcarska jakość urządzenia zapewnia najwyższy komfort korzystania i przyjemność suszenia.

Alternatywa w postaci produktów firmy Warmtec

Suszarki hotelowe powinny być eleganckie i wytrzymałe. Aby zapewnić jak najwyższy standard, warto wybrać dobrej jakości urządzenie sprawdzonego producenta. Suszarki Warmtec zadowolą nawet najbardziej wymagających gości. Są solidne, bezpieczne, posiadają kompaktowy kształt. Zapewniają komfort i wygodę użytkowania. Firma Warmtec łączy wysoką jakość swoich produktów z niską ceną. Suszarki tej firmy są trwałe i eleganckie. Wyróżnia je wysoki komfort użytkowania. Każdy model wykonany jest z należytą starannością. Niezawodność połączona jest z przyjemnym dla oka designem.

Suszarka hotelowa Warmtec P2 – seria Prestige

Suszarka hotelowa Warmtec P2 z serii Prestige posiada dużą moc, aż 1200 W. Gwarantuje ona krótki czas suszenia włosów. Wyposażona jest w przewód zasilający zakończony wtyczką, podłączaną do gniazdka 230V. Poziom dźwięku to 65 dB. Waga całości wynosi zaledwie 0,70 kg. Suszarka wyposażona jest w uchwyt montowany na ścianie, co gwarantuje wygodę użytkowania. Obudowa suszarki jest wykonana z plastiku ABS, zapewniającego lekkość i trwałość urządzenia. Na całość producent daje dwuletnią gwarancję. Suszarka jest kompaktowa i wygodna. Posiada dwustopniową regulację mocy, dzięki której można łatwo dostosować pracę suszarki do swoich potrzeb. Bezpieczeństwo i komfort użytkowania zapewnia podwójne zabezpieczenie przed przegrzaniem. Przed pozostawieniem suszarki włączonej zabezpiecza włącznik naciskowy. Producent zadbał o bezpieczeństwo poprzez wyposażenie produktu w dodatkowy wyłącznik główny. Temperatura powietrza wydmuchiwanego przez suszarkę wynosi 40-54°C.

Suszarka hotelowa Warmtec P3 – seria Prestige

Suszarka o mocy 1200 W doskonale sprawdzi się w miejscach noclegowych i hotelach. Wykonana z tworzywa ABS, odznacza się niską wagą – zaledwie 0,64 kg - i dużą trwałością. Zasilana jest poprzez gniazdo 230V, podłączana za pomocą przewodu z wtyczką. Charakteryzuje się stosunkowo cichą pracą, na poziomie 70 dB. Przeznaczona jest do montażu na ścianie. Jest bardzo wygodna w użytkowania. Producent udziela 2-letniej gwarancji na cały produkt. Tryb pracy można regulować za pomocą 2-stopniowej regulacji mocy. Dioda wbudowana w uchwyt do montażu informuje o podłączeniu do sieci. Suszarka została wyposażona w podwójne zabezpieczenie przed przegrzaniem Chroni ono osobę korzystającą przed jego nieprzyjemnymi skutkami. Przed zostawieniem suszarki włączonej zabezpiecza włącznik naciskowy. Urządzenie dla dodatkowej ochrony posiada dodatkowy wyłącznik główny. Chromowane elementy podkreślają eleganckie wykończenie produktu. Dzięki uniwersalnemu designowi suszarka będzie idealnie pasować do większości łazienek. Miły dla oka wygląd połączony jest z komfortem użytkowania i niezawodnością. Temperatura suszenia wynosi 40-54°C.

Firma Warmtec – jakość i cena

Firma Warmtec jako cel postawiła sobie zadowolenie klientów. Suszarki przez nich oferowane są świetnie wykonane i bardzo trwałe. Świetnie łączą elegancję i praktyczność. Suszarki hotelowe firmy Warmtec montowane są na ścianie, co zapewnia wygodę użytkowania.

A gdy w hotelu jest spa i basen...

Wybór suszarki do basenu, SPA czy na siłownię to bardzo ważna kwestia. Są to miejsca o dużym natężeniu ruchu. Z urządzeń korzysta wiele osób przez cały dzień. Suszenie za ich pomocą powinno odbywać się szybko i w prosty sposób. Warto, żeby suszarka zapewniała komfort korzystania i wytrzymywać długotrwałe, intensywne użytkowanie. Warto zwrócić uwagę na odporność na uszkodzenia oraz zabezpieczenie przed przegrzaniem. Dzięki temu możemy mieć pewność, że suszarka basenowa do włosów posłuży nam wiele lat.

Suszarki basenowe firmy Starmix

Suszarki firmy Starmix charakteryzuje piękny design, ale też wytrzymałość i przyjemność użytkowania. Producent oferuje nowoczesne urządzenia, zdolne wytrzymać wieloletnie, intensywne użytkowanie w wymagających warunkach. Dzięki odpowiedniemu suszeniu, które gwarantują suszarki marki Starmix, włosy będą silne i zdrowe nawet po skorzystaniu z chlorowanej wody.

Nowoczesna suszarka basenowa TTH 1800 E Starmix

Suszarka charakteryzuje się śmiałym, nowoczesnym i przyciągającym oko designem. Obudowa urządzenia została wykonana z białego tworzywa ABS. Gwarantuje on niską wagę oraz odpowiednią wytrzymałość. Montaż został ułatwiony – produkt został wyposażony w płytkę montażową. Jego waga wynosi jedynie 3,5 kg. Wygląd suszarki to nie wszystko, co ma do zaoferowania producent. Moc urządzenia wynosi 1800 W. Wydmuchiwany strumień powietrza to 38 litrów na sekundę, co daje prędkość 22,1 metra na sekundę. Suszarka pracuje w trybie półautomatycznym. Posiada wyłącznik czasowy, którego działanie można łatwo dostosować do swoich potrzeb. Automatyczne wyłączenie może się odbywać między 1 a 9 minutami. Urządzenie włącza się lub wyłącza dzięki fotokomórce, co gwarantuje łatwe i komfortowe suszenie.

Bezpieczna i ekonomiczna suszarka basenowa TTH 1800 E Starmix

Suszarka basenowa TTH 1800 E posiada liczne zabezpieczenia, które sprawiają, że korzystanie z niej jest bezpieczne, ekonomiczne i przyjemne. Oprócz wyłącznika czasowego posiada ogranicznik termiczny. Chroni on suszarkę przed przegrzaniem, a także włosy przed zbyt wysoką temperaturą. Dzięki niemu otrzymuje się nawiew, za którego pomocą suszenie zajmuje tylko chwilę i nie powoduje zniszczeń. Bezpiecznik termiczny skutecznie zabezpiecza urządzenie i gwarantuje jego długą żywotność. Pomaga on uniknąć uszkodzeń suszarki, spowodowanych zbyt wysoką temperaturą. Należy pamiętać, żeby nie montować produktu w strefie podwyższonej wilgotności.

Suszarki basenowe Starmix – dobry wybór

Suszarki basenowe Starmix świetnie sprawdzają się we wszystkich zatłoczonych obiektach. Wytrzymałe i łatwe w użyciu zadowolą nawet najbardziej wybrednego klienta. Niezależnie, czy to SPA, basen, sauna, a może siłownia – produkty Starmix wprowadzają komfort w wszystkich miejscach, w których niezbędne jest szybkie i efektywne suszenie. Dzięki eleganckiemu wyglądowi, suszarki pasują do większości wnętrz. Zabezpieczenia przed przegrzaniem i wyłącznik czasowy sprawia, że korzystanie z urządzeń jest ekonomiczne i bardzo bezpieczne.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.