Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Depilacja laserowa - przyszłościowa inwestycja w Twój komfort!

  • Dodano: 2019-12-05 11:45

Nie przepadasz za regularnym goleniem czy depilowaniem ciała? Teraz nie musisz tego robić! Skorzystaj z zabiegu depilacji laserowej, aby cieszyć się gładkim ciałem przez lata. To proste!

Depilacja laserowa to metoda usuwanie niechcianego owłosienia z całego ciała, a także z twarzy. Polega ona na wykorzystaniu skoncentrowanej wiązki lasera, aby usunąć włosek oraz jego mieszek, a tym samym zapobiec jego ponownemu odrostowi. Metoda laserowego usuwania włosków jest w użyciu już od kilkudziesięciu lat, ale obecnie w gabinetach stosuje się znacznie bardziej zaawansowane, a przy tym bezpieczniejsze urządzenia – dzięki nim usunięcie włosków jest szybkie, skuteczne, a także związane z niższym ryzykiem skutków ubocznych.

Depilacja laserowa – ciesz się gładką skórą

W wyniku depilacji laserowej można usunąć niemalże wszystkie włoski z różnych partii ciała, a także z twarzy, na przykład wąsik. Najczęściej depilacja laserowa w Idealnie Katowice oraz w innych miejscowościach prowadzona jest na nogi, ale można także wydepilować tak okolicę bikini czy też włoski pod pachami. To metoda, która wybierana jest także przez mężczyzn chcących pozbyć się nadmiaru włosków, na przykład z klatki piersiowej. Optymalne efekty w depilacji laserowej można uzyskać na włoskach ciemnych, ponieważ to one najlepiej reagują na światło lasera. Metoda ta nie jest niestety rekomendowana dla osób z włoskami jaśniejszymi – blond, rudymi czy siwymi, gdzie efekty nie będą zadowalające.

Depilacja laserowa – ile to kosztuje?

Depilacja laserowa jest najdroższą metodą usuwania włosków, ale warto potraktować ją jako inwestycję, ponieważ raz wykonana da wyniki widoczne przez lata! Jeden zabieg depilacji laserowej to koszt od około 100 do 200 złotych zależnie od jego obszaru. Dla uzyskania najlepszych rezultatów zaleca się wykonanie od 3 do 5 zabiegów w odstępach wynoszących kilka tygodni. Aby depilacja laserowa była jeszcze tańsza, można zdecydować się także na wybranie gabinetu oferującego specjalne pakiety zabiegów – wtedy cena może być jeszcze niższa za jedną procedurę!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.