Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Zgłosiła, że została zaatakowana przez partnera mieczem. Słona zapłata za chęć zemsty

  • Dodano: 2022-12-29 07:00, aktualizacja: 2022-12-28 19:15

Wodzisławscy mundurowi zostali pilnie wysłani do kobiety, która miała zostać zaatakowana przez partnera mieczem. Jak się okazało na miejscu, kobiecie nie groziło żadne niebezpieczeństwo, a zgłoszenie było podyktowane chęcią zemsty.

Zemsta nie zawsze jest słodka

Przedwczoraj, tuż po godzinie 9 wodzisławska Policja otrzymała zgłoszenie o kobiecie, która miała zostać zaatakowana mieczem przez swojego partnera. Pod adres zgłaszającej dyżurny pilnie wysłał patrol. Mundurowi na miejscu ustalili, iż zgłaszającej 22-latce nie grozi żadne niebezpieczeństwo. Kobieta przyznała policjantom, iż pokłóciła się ze swoim partnerem i chciała się na nim zemścić. Za bezpodstawne wezwanie służb została ukarana mandatem karnym w wysokości 500 złotych.

Przypominamy, iż pod numer alarmowy 112, a także pozostałe numery alarmowe należy dzwonić tylko wówczas, gdy zaistniała sytuacja stwarza zagrożenie dla życia, zdrowia ludzkiego lub mienia. Wykonywanie połączeń na wskazane numery alarmowe bez potrzeby i uzasadnienia powoduje blokowanie linii osobom, które mogą potrzebować natychmiastowej pomocy, jest także zagrożone wynikającymi z prawa sankcjami karnymi. - apelują policjanci.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również