Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Zbieramy nakrętki w Wodzisławiu Śląskim

  • Dodano: 2021-01-25 07:00, aktualizacja: 2021-01-24 17:14

Metalowe serca na nakrętki cieszą się ogromną popularnością wśród wodzisławian. Mieszkańcy z wielkim zaangażowaniem włączyli się w pomaganie i na bieżąco wypełniają pojemniki po brzegi.

Jeśli znacie osoby z Wodzisławia Śląskiego, które potrzebują pomocy, którym można przekazać kolejne tury nakrętek, zgłoście to e-mailowo

Za każdym razem, gdy serce się zapełnia, jego zawartość zostaje przekazana na wskazany przez Was - mieszkańców szczytny cel. Pierwsza partia zebranych przez mieszkańców plastikowych nakrętek trafiła do Lilianki Sówki. Wodzisławianka urodziła się z rozszczepem kręgosłupa, porażeniem dolnych kończyn oraz wodogłowiem. Wymaga stałej rehabilitacji. Druga tura zostanie przekazana Lence Siedlok. Dziewczynka ma zdiagnozowane mózgowe porażenie dziecięce, dysplazję oskrzelowo-płucną oraz padaczkę lekooporną.

Jeśli znacie osobę z Wodzisławia Śląskiego, która potrzebuje pomocy, zgłoście to e-mailowo na adresy: k.makulska@wodzislaw-slaski.pl lub k.bartkowiak@wodzislaw-slaski.pl.

Przypominamy, że pojemniki na nakrętki znajdziecie w Parku Miejskim oraz na terenie Rodzinnego Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza".

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również