Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Zaprojektuj pocztówkę dla Niepodległej

  • Dodano: 2018-07-06 09:45

Z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, Śląski Urząd Wojewódzki w Katowicach organizuje konkurs plastyczny pt. „Pocztówka na sto lat - moja Niepodległa”. Najlepsze prace trafią na pocztówki okolicznościowe oraz zostaną przedstawione na wystawie pozakonkursowej.

Konkurs ma na celu zaangażowanie jak największej liczby mieszkańców województwa śląskiego w aktywne i kreatywne świętowanie jubileuszu odzyskania niepodległości, wzmacnianie świadomości obywatelskiej, integrację międzypokoleniową oraz budowanie trwałej więzi emocjonalnej z krajem, jak i regionem. Przedsięwzięcie skierowane jest do uczniów szkół podstawowych, średnich, uczestników warsztatów terapii zajęciowej oraz członków klubów seniora.

Pocztówki należy zgłaszać do 14 września 2018 r. osobiście w siedzibie organizatora, e-mailowo lub za pośrednictwem przesyłki kurierskiej na adres Śląskiego Urzędu Wojewódzkiego. Przy ocenie konkursowych prac, pod uwagę będą brane: jakość wykonania, oryginalność, pomysłowość, kompozycja, gama kolorystyczna, technika i stopień trudności wykonania. Ogłoszenie zwycięzców przewidywane jest na 28 września.

Regulamin konkursu plastycznego "Pocztówka na sto lat - moja Niepodległa"


Źródło: UM Wodzisław

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również