Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Za nami pierwszy zlot zabytkowej motoryzacji. Zobacz zdjęcia

  • Dodano: 2023-08-14 10:45

Takiego wydarzenia w naszym mieście jeszcze nie było. Za nami pierwszy zlot zabytkowej motoryzacji, który przyciągnął miłośników klasycznych pojazdów nie tylko z regionu, ale także różnych zakątków z całej Polski. W sobotę, 12 sierpnia parkingi w dzielnicy Radlin II stał się rajem dla pasjonatów samochodów i motocykli.

Niezapomniany klimat zabytków 

Parking w dzielnicy Radlin II w sobotnie popołudnie, 12 sierpnia po brzegi wypełniony był pojazdami zabytkowej motoryzacji. Na wspomnianym terenie pojawiło się ponad 50 samochodów, motocykli, a nawet autobus, które mogli podziwiać fani motoryzacji. W niezapomniany klimat wprowadzili nas właściciele klasycznych pojazdów takich marek jak: Lincoln, Fiat, Ford, Chevrolet, Volkswagen, BMW, Innocenti czy Saab. Wodzisławianie oraz mieszkańcy okolicznych miejscowości mogli podziwiać nie tylko samochody i motocykle, ale także kampery, autobus i wozy strażackie.

Mieszkańców czekało mnóstwo atrakcji 

Nie była to jednak jedyna atrakcja tego dnia. Podczas wydarzenia odbyły się konkursy z nagrodami, a także pojawiło się stanowisko aerografu, na którym każdy mógł spróbować swoich sił w tej niezwykłej sztuce. Zobaczyć można było także, jak ozdabia się samochody na stoisku pinstripingu. Natomiast stoisko Banana-Ink dało uczestnikom możliwość wykonania tatuażu na skórach z bananów. Nie zabrakło również punktu, w którym miłośnicy motoryzacji mogli kupić akcesoria do samochodów, w tym naklejki. Dostępna była również strefa dla najmłodszych - dmuchańce, gry XXL i skrzaci kącik. Ci, którzy szukali kulinarnej uczty, mogli korzystać ze stoisk gastronomicznych. Na zakończenie imprezy atmosferę podgrzał koncert zespołu The Harpagans.

Za nami pierwszy zlot zabytkowej motoryzacji. Zobacz zdjęcia / fot. UM Wodzisław Śląski


Źródło: Urząd Miasta Wodzisław Śląski

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również