Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Wystawa ilustracji Aleksandry Zając w Bibliotece

  • Dodano: 2023-07-07 08:15, aktualizacja: 2023-07-10 14:36

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wodzisławiu Śląskim zaprasza na wystawę wyjątkowo refleksyjnych ilustracji Aleksandry Zając. Ilustracje powstały do wielokrotnie nagradzanej książki Tiny Oziewicz „Co robią uczucia?”, wydawnictwa Dwie Siostry. Dzięki szesnastu wielkoformatowym planszom odbiorcy udadzą się na fascynującą wędrówkę po świecie uczuć. 

Zachwycające ilustracje z przesłaniem 

Zachwyt, miłość, radość, gniew, wstyd, złość. Wszystkie te emocje są nam znane. Jednak nie wszyscy wiemy, co robią, gdy mają wolne. Niektóre mają piękny ogród, inne zbierają ślimaki z chodnika, a jeszcze inne budują mosty, albo głaszczą psa lub zwyczajnie po cichu siadają obok.
 
Wielkoformatowe plansze z ilustracjami, znajdujące się w wodzisławskiej Bibliotece robią niezwykłe wrażenie i zachwycają zarówno dzieci, jak i dorosłych.
Dzięki nim możemy przyjrzeć się dobrze naszym uczuciom tym dobrym, ale także tym złym, ponieważ nie wiemy o nich wszystkiego. Wspomniana wystawa została opracowana przez Wydawnictwo Dwie Siostry 
 
Zachęcamy do zobaczenia wystawy w wakacyjnych godzinach pracy Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Wodzisławiu Śląskim:

  • poniedziałek-piątek w godz. od 9:00 do 16:00,
  • środa w godz. od  9:00 do 18:00.
Wystawa ilustracji Aleksandry Zając w Bibliotece/ fot. MiPBP w Wodzisławiu Śląskim


Źródło: Urząd Miasta Wodzisław Śląski

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również