Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Wodzisławski policjant podczas treningu zatrzymał poszukiwanego!

  • Dodano: 2022-10-26 06:15, aktualizacja: 2022-10-25 19:00

35-letni mieszkaniec Wodzisławia Śląskiego trafił do aresztu po tym, jak zatrzymał go policjant Ogniwa Patrolowo - Interwencyjnego. Stróż prawa w czasie wolnym od służby poszedł pobiegać. Podczas treningu zauważył mężczyznę, którego szukał od kilku dni.

Służba przez 24h/dobę

Policjant Ogniwa Patrolowo - Interwencyjnego z wodzisławskiej komendy w czasie wolnym od służby realizował swój trening biegowy. Na ulicy Kopernika w Wodzisławiu Śląskim zauważył mężczyznę, którego od kilku dni poszukiwał w związku z wystawionym przez Sąd Rejonowy w Wodzisławiu Śląskim nakazem doprowadzenia do zakładu karnego celem odbycia kary 6 miesięcy więzienia. Poszukiwany mężczyzna był dobrze znany wodzisławskiemu stróżowi prawa. Kiedy trafiła się okazja, aby go zatrzymać, policjant natychmiast porzucił swoje sportowe plany i przystąpił do działania. Młodszy aspirant Bartłomiej Kuźnik dobiegł do 35-latka, zatrzymał go i powiadomił dyżurnego. Następnie przekazał zatrzymanego mężczyznę wysłanemu na miejsce patrolowi. 35-latek trafił już do aresztu.

Postawa wodzisławskiego policjanta pokazuje, że policjantem jest się 24 godziny na dobę - również w swoim wolnym czasie. Młodszy aspirant Bartłomiej Kuźnik trenuje biegi od kilku lat i ma na swoim koncie wiele sukcesów. Tym razem jego sportowa pasja zaprowadziła go do zatrzymania mężczyzny, który do tej pory ukrywał się przed organami ścigania.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również