Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Wodzisławski Ekobazar

  • Dodano: 2019-07-22 12:30

Wodzisławianie zwracają coraz większa uwagę na to co, kiedy i ile jeść, by zachować dobre zdrowie. Rezygnują z plastikowych toreb, segregują śmieci. Dla wszystkich miłośników zdrowego stylu życia mamy dobre wieści. Od września br. na wodzisławskim rynku odbywać się będzie "Wodzisławski Ekobazar".

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych - sprzedających i kupujących na "Wodzisławski Ekobazar" we wrześniu i październiku br. Ekobazar będzie organizowany na wodzisławskim rynku w miesiącach wiosenno-letnio-jesiennych, w co drugą sobotę miesiąca. Na pierwszą edycję zapraszamy 7 i 21 września oraz 5 i 19 października, w godzinach 8:00-12:00.

Jeśli jesteś producentem lub producentką zdrowej żywności wytwarzanej lokalnie (pieczesz pyszny chleb, produkujesz domowe sery, robisz domowe dżemy, wędzisz wędliny itp.), rękodzielnikiem, chcącym sprzedać swoje ciekawe produkty, ekoentuzjastą z ciekawymi pomysłami - przyjdź na nasz Ekobazar na wodzisławski rynek. Czekamy na sprzedawców produktów spożywczych z ogrodów, ogródków oraz przydomowych hodowli. Produkty na wynos i do konsumpcji na miejscu.

Na ekobazarze propagujemy nie tylko zdrową żywność i kontakt z producentem, ale także ekologiczne postawy - rezygnujemy z plastikowych opakowań oraz sztućców, przynosimy własne opakowania na zakupy - siatki, pudełka, szklane naczynia.

Więcej informacji dot. "Wodzisławskiego Ekobazaru" można uzyskać pod nr telefonów: 608 400 189, 608 375 169.

Regulamin
Zarządzenie Dyrektora SKM

Bądź trendy-bądź eko!

Następna informacja

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również