Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Wodzisławski dzielnicowy wyróżniony. Prezydent miasta wręczył mu nagrodę

  • Dodano: 2023-06-19 07:00, aktualizacja: 2023-06-19 10:55

W WCK w Wodzisławiu Śląskim odbyła się uroczysta Gala Laureatów. Wyróżnienie Przyjaciela Szkoły z rąk Prezydenta Miasta odebrał wodzisławski dzielnicowy, asp. Sebastian Marciniak.

Zaangażowanie wodzisławskiego policjanta zostało nagrodzone

Policjant został doceniony przede wszystkim za swoje zaangażowanie w sprawy Szkoły Podstawowej nr 10, która znajduje się w jego rejonie służbowym.

W Wodzisławskim Centrum Kultury w Wodzisławiu Śląskim odbyła się uroczysta Gala Laureatów roku szkolnego 2022/2023. Podczas wydarzenia wyróżnieni zostali najzdolniejsi uczniowie wodzisławskich szkół, a także osoby dorosłe, które z dużym zaangażowaniem wspierały placówki oświatowe.

Wśród nagrodzonych znalazł się wodzisławski dzielnicowy, aspirant Sebastian Marciniak. Policjant odebrał wyróżnienie Przyjaciela Szkoły z rąk Prezydenta Miasta Wodzisławia Śląskiego, Mieczysława Kiecy. Mundurowy został doceniony przede wszystkim za ogromne zaangażowanie w pracę Szkoły Podstawowej numer 10. Dzięki jego zaangażowaniu dyrekcja placówki zawsze mogła liczyć na jego pomoc. Policjant ten jest również znany z aktywnego udziału we wszelkiego rodzaju działaniach profilaktycznych, które prowadzi zawsze w niezwykle ciekawy dla dzieci i młodzieży sposób.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również