Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Wodzisław Śląski: Zmiany w funkcjonowaniu pracy magistratu

  • Dodano: 2020-05-04 10:30

Ogłoszenie Prezydenta Miasta Wodzisławia Śląskiego o wprowadzeniu ograniczeń w funkcjonowaniu magistratu w celu dostosowania pracy urzędu do aktualnego stanu zagrożenia i objęcia specjalnymi procedurami.

Wnioski online w jednym miejscu Pobierz

W związku z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii (Dz.U.z 2020 r. poz. 491 ze zmianami) i § 13 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 kwietnia w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz.U. z 2020 r. poz. 697 ze zmianami) wprowadza się od dnia 4 maja 2020 r. do odwołania ograniczenia w funkcjonowaniu Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego:

1. Urząd Miasta Wodzisławia Śląskiego jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 18.30 z przerwą od godziny 12.30 do godziny 13.30.

2. Bezpośrednia obsługa klientów odbywa się wyłącznie po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu spotkania z właściwym wydziałem lub biurem w godzinach pracy Urzędu. Wykaz numerów telefonów dostępny jest tutaj oraz w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego tutaj.

3. Dokumenty należy składać drogą elektroniczną (ePUAP, SEKAP), za pośrednictwem poczty lub poprzez umieszczenie w urnie znajdującej się przez wejściem do budynku 4B Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego.

4. Opłaty powinny być dokonywane przelewem.

5. Zawieszona zostaje możliwość osobistego składania skarg i wniosków.

Ogłoszenie

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również