Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Włamał się do domu podczas Sylwestra i czekał, żeby zabić swoją byłą!

  • Dodano: 2020-01-10 07:30, aktualizacja: 2020-01-10 07:46

Przerażające sceny w Wodzisławiu Śląskim! Podczas sylwestrowej nocy 41-letni mężczyzna włamał się do domu swojej byłej partnerki i czekał, aż ta wróci z imprezy, żeby ją zabić!

Do zdarzenia doszło w Nowy Rok po godzinie 1 w domu przy ul. Chrobrego. Policja otrzymała informację, że w domu doszło do bójki, w wyniku której dwie osoby zostały ranne. Gdy funkcjonariusze przyjechali na miejsce zastali zakrwawioną kobietę i rannego mężczyznę.

Okazało się, że kiedy 37-letnia właścicielka weszła do domu, zobaczyła 41-letniego mężczyznę, który od razu się na nią rzucił.

Kobieta próbowała się bronić różnymi przedmiotami, jakie znalazły się w zasięgu jej ręki. Krzyki i wołanie o pomoc usłyszeli bliscy dziewczyny, którzy wezwali policję i sami ruszyli z pomocą. Kobieta z licznymi urazami trafiła do szpitala. Napastnik również wymagał pomocy lekarskiej.

Zebrany w sprawie materiał dowodowy w postaci przesłuchań pokrzywdzonej, świadków oraz licznych oględzin i zabezpieczonych na miejscu zdarzenia śladów, pozwolił na przedstawienie podejrzanemu zarzutu usiłowania zabójstwa. Sąd przychylił się do wniosku śledczych, tymczasowo aresztując 41-latka, który teraz w więzieniu może spędzić nawet resztę swojego życia.

3-letnie dziecko w Oknie Życia zszokowało śląski internet!
TOP 5 Silesia Flesz! TOP 5 Silesia Flesz - premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS


Źródło: TVS

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również