Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Włącz się w Szlachetną Paczkę

  • Dodano: 2019-11-18 12:45

Każdy z nas może zmienić swoje najbliższe otoczenie.

Wystarczy chcieć i dołączyć do corocznej akcji w naszym rejonie. Szlachetna Paczka to projekt ogólnopolski. Ma na celu pomoc rodzinom, które znalazły się w trudnej sytuacji materialnej i życiowej.

Pierwsze rodziny znalazły już swoich darczyńców. Ale serc otwartych na drugiego człowieka potrzeba więcej. Jeśli i Ty chciałbyś sprawić radość innym, odwiedź stronę https://www.szlachetnapaczka.pl/ gdzie możesz zapoznać się z historiami rodzin z naszego regionu i wybrać tę, dla której chcesz zrobić paczkę.

Ideą projektu Szlachetna Paczka jest mądra pomoc, czyli dawanie impulsu do zmiany i dostosowanie pomocy do konkretnych potrzeb rodziny, inspirowanie i zachęcanie społeczeństwa do walki z biedą i trudnościami, do dzielenia się z innymi tym, co posiadamy. Szlachetna Paczka to forma prezentu, przygotowywana indywidualnie przez darczyńcę dla konkretnej wybranej rodziny. Kategorie pomagania w Szlachetnej Paczce to m.in.: rodzina wielodzietna, choroba i niepełnosprawność w rodzinie, starość i osamotnienie, samodzielni rodzice, nieszczęście i inne. Akcja ta to przede wszystkim spotkanie z drugim człowiekiem. Zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również