Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

W klimacie PRL na Trzech Wzgórzach. Kolejna wydarzenie "Dziewięć dzielnic, jedno miasto"

  • Dodano: 2023-07-25 11:00

Masz ochotę na niezapomnianą podróż do czasów, kiedy Polska przeżywała niezwykłą epokę – okres Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej? Będzie ku temu okazja już 5 sierpnia w dzielnicy Trzy Wzgórza. Spotkajmy się w Rodzinnym Parku Rozrywki i poczujmy klimat kultowych czasów PRL. W programie ogrom atrakcji, m.in. pokaz mody, wystawa motoryzacji, stoisko PEWEX, prywatka, przejazd autobusem Ikarus. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 16:00.

Co w programie?

Przed nami kolejne, piąte, wydarzenie w ramach cyklu „Dziewięć dzielnic, jedno miasto”. Tym razem spotkamy się w dzielnicy Trzy Wzgórza, aby ponownie zanurzyć się w atmosferze PRL-owskich czasów. Uczestnicy wydarzenia będą mogli przejechać się autobusem Ikarus, zobaczyć pokaz mody, zabytkowe pojazdy, sprzęty gospodarstwa domowego i wiele innych eksponatów, które przywołają wspomnienia. Będzie także okazja, aby wziąć udział w prywatce i zatańczyć w rytm przebojów, które kiedyś rozbrzmiewały z magnetofonów i radia. Nie zabraknie również kultowej kuchni tamtych czasów. Ponadto dzieciaki będą mogły korzystać ze skrzaciego kąciku, strefy gier XXL, zagrać w klasy, gumę czy chłopka.

Wydarzenie odbędzie się 5 sierpnia br. w godzinach 16:00-21:00 na terenie Rodzinnego Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza".

Zbieraj pieczątki

Impreza odbywa się w ramach cyklu wydarzeń "Dziewięć dzielnic, jedno miasto". Podczas eventu będzie można odebrać kolejną skrzacią pieczątkę do karty mieszkańca. Osoby, którym wezmą udział we wszystkich dziewięciu eventach, które zbiorą dziewięć pieczątek, będą mogły odebrać nagrodę w Urzędzie Miasta Wodzisławia Śląskiego.


Źródło: Urząd Miasta Wodzisław Śląski

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również