Wodzisław Śląski - portal miejski Wodzislaw.com.pl

Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Uszkodzili rozdzielnię elektryczną i zdewastowali targowisko

  • Dodano: 2018-04-27 14:15

W Komisariacie Policji w Rydułtowach prowadzono postępowanie dotyczące zniszczenia mienia w postaci uszkodzenia rozdzielni elektrycznej w styczniu tego roku. Poniżej prezentujemy nagranie z monitoringu, na który widać jak ci sami sprawcy dewastują targowisko. Policjanci proszą o pomoc w ustaleniu ich tożsamości bądź informacji na temat przedmiotowego zdarzenia.

Do uszkodzenia rozdzielni elektrycznej przez nieznych sprawców doszło 14 stycznia pomiędzy godz. 03:00 a 03:30 w Rydułtowach przy ul. Jagielońskiej. W toku realizacji czynności operacyjnych, ustalono iz sprawcami zdarzenia jest dwóch mężczyzn którzy przed zniszczeniem przebywali w lokalu w Rydułtowach na ul. Ofiar Terroru. Mężczyźni po wyjściu z lokalu około godz. 02:55 udali się w stronę rynku, po czym skręcili w ul. Jagielońską. Tam doszli do targowiska, gdzie dokonali dewastacji mienia. Na powyższą okoliczność zabezpieczono monitoring z miasta oraz placu targowego. Na zapisie ujawniono w/w mężczyzn, których zachowanie wskazuje na stan nietrzeźwości. Z uwagi na odległość kamer monitoringu, a także na jakość zapisu brak jest możliwości identyfikacji mężczyzn. Z posiadanych informacji jeden z mężczyzn ma przebywać/zamieszkiwać w rejonie placu targowego.

Policjanci proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości mężczyzn, może ktoś ich zna albo widział całe zdarzenie i ma informacje w tej sprawie. Jeśli tak, prosimy o kontakt z Komisariatem Policji w Rydułtowach pod numerem telefonu 32 412 58 10 bądź Komendą Powiatową Policji w Wodzisławiu Śląskim pod numerem telefonu 32 4537200. Zapewniamy anonimowość!!!

http://www.slaska.policja.gov.pl/dokumenty/zalaczniki/63/63-488501.mp4

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.