Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Świąteczne zakupy na Wodzisławskim Ekobazarze

  • Dodano: 2020-12-18 13:45

Nie tylko w grudniowe soboty, ale i niedziele handlowe, można wybrać się na Wodzisławski Ekobazar. To świetna okazja, by wesprzeć lokalne firmy i zaopatrzyć się na zbliżające święta.

Kiedy, gdzie i o której?

Najbliższy Wodzisławski Ekobazar odbędzie się 19 i 20 grudnia. Lokalne i ekologiczne produkty można będzie nabyć na Rynku w godzinach od 9:00 do 14:30. 

Przypominamy, że korzystając z "Wodzisławskiego Ekobazaru" należy przestrzegać wszystkich obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa. Należy m.in. zachować 2-metrowy dystans społeczny oraz mieć zasłonięte usta i nos.

Informacja dla producentów i sprzedawców zdrowej żywności

Jeśli jesteś producentem lub producentką zdrowej żywności wytwarzanej lokalnie (pieczesz pyszny chleb, produkujesz domowe sery, robisz domowe dżemy, wędzisz wędliny itp.), rękodzielnikiem, chcącym sprzedać swoje ciekawe produkty, ekoentuzjastą z ciekawymi pomysłami - przyjdź na nasz Ekobazar na wodzisławski Rynek. Czekamy na sprzedawców produktów spożywczych z ogrodów, ogródków oraz przydomowych hodowli. Produkty na wynos i do konsumpcji na miejscu.

Na ekobazarze propagujemy nie tylko zdrową żywność i kontakt z producentem, ale także ekologiczne postawy - rezygnujemy z plastikowych opakowań oraz sztućców, przynosimy własne opakowania na zakupy- siatki, pudełka, szklane naczynia.

Więcej informacji dot. "Wodzisławskiego Ekobazaru" można uzyskać pod nr telefonu: 608 375 169.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.