Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Spotkanie prezydenta Wodzisławia Śląskiego z mieszkańcami Zawady. O czym rozmawiano?

  • Dodano: 2023-03-27 07:15, aktualizacja: 2023-03-26 22:08

23 marca br. prezydent Mieczysław Kieca spotkał się z mieszkańcami dzielnicy Zawada. Mieszkańcy mogli zapytać o planowane inwestycje oraz wyrazić swoją opinię. Wydarzenie odbyło się w budynku OSP Zawada.

Spotkanie w dzielnicy Zawada odbyło się w czwartek, 23 marca o godz. 17:30 w budynku OSP Zawada. W spotkaniu z mieszkańcami wzięli udział: prezydent miasta Mieczysław Kieca, jego zastępy Izabela Kalinowska i Wojciech Krzyżek, naczelnik Wydziału Gospodarki Komunalnej Katarzyna Banek, dyrektor Zarządu Dróg Miejskich Grzegorz Połomski oraz dyrektor Służb Komunalnych Miasta Bożena Jedynak-Turakiewicz.

O czym było mówione?

Podobnie jak na poprzednich ośmiu spotkaniach prezydent Mieczysław Kieca podsumował 2022 rok. Po tej części Prezydent oddał głos zebranym uczestnikom spotkania, którzy mieli okazję zadać włodarzowi oraz jego współpracownikom pytania. Mieszkańcy dzielnicy Zawada pytali m.in. o wycinkę drzew na ulicy Młodzieżowej, kanalizację, zmianę trasy linii C2 komunikacji miejskiej, remont ulicy Chełmońskiego, odprowadzanie wody na ulicy A. Dzika, odcinek ulicy Paderewskiego do cmentarza, teren rekreacyjny dla dzielnicy, zajęcia dodatkowe dla uczniów oraz poruszyli problem z torami na ulicy Młodzieżowej.

Spotkanie w dzielnicy Zawada było ostatnim z tegorocznych rozmów prezydenta z mieszkańcami miasta.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również