Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Spektakl online "(Nie)Brzydkie Kaczątko" w WCK

  • Dodano: 2021-01-25 06:30, aktualizacja: 2021-01-24 17:11

Mamy dobre wieści dla sympatyków "Rodzinnych spotkań z teatrem". Znany i lubiany cykl spektakli, dedykowany młodym i starszym widzom, zawita po przerwie do WCK w formule online.

Już 7 lutego zapraszamy do rodzinnego spędzenia czasu podczas przedstawienia "(Nie)Brzydkie Kaczątko" w wykonaniu Agencji Artystycznej Prym Art. W niedzielne popołudnie, o godz. 16:00, na facebooku oraz stronie internetowej WCK udostępniony zostanie link, pozwalający przenieść się w fascynującą rzeczywistość opartą na baśni Hansa Christiana Andersena. Ten sam spektakl można będzie także zobaczyć kilka dni później, 12 lutego o godz. 10:00.

"(Nie)Brzydkie Kaczątko" to spektakl o samotności, ale i o odnalezieniu własnej drogi, o odwadze i pięknej przemianie. Brzydkie Kaczątko, odrzucone przez swoich przyjaciół z podwórka, wyrusza w podróż, aby znaleźć swoje miejsce na ziemi. Podczas wędrówki wiele razy przekonuje się, że zawsze można znaleźć wyjście, nawet z kłopotliwych sytuacji. Potwierdzeniem tej tezy będzie spotkanie z zabawnymi Duchami - Jankiem i Zenkiem oraz Myśliwym Pif Pafem i jego psem. Z kolei Polna Mysz i doktor Dzięcioł przywrócą mu wiarę w siebie. Interaktywne momenty spektaklu wciągną w podróż najmłodszych, którzy przemierzą wraz z Kaczątkiem daleką drogę, aby zobaczyć jego piękną przemianę.

Autorskie piosenki, wartko tocząca się akcja spektaklu, piękne kostiumy oraz barwna scenografia czynią ten spektakl wyjątkowym teatralnym widowiskiem z wartościowym morałem, który powinni zapamiętać nie tylko najmłodsi widzowie.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.