Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Smaczne przywitanie wiosny w Wodzisławiu Śląskim!

  • Dodano: 2022-03-22 10:30

Już 1 kwietnia do Wodzisławia Śląskiego zawitają miłośnicy gotowania „na czterech kółkach”. W dniach 1, 2 i 3 kwietnia 2022 r. odbędzie się tutaj zlot food trucków inaugurujący tegoroczny sezon. To prawdziwa gratka dla fanów dobrej kuchni i jedzenia pod chmurką.

Na rodzinny piknik zapraszają FUTRAKI

Kulinarne miasteczko stanie na parkingu Karuzeli Wodzisław.

Food trucki będą karmić mieszkańców Wodzisławia przez trzy dni od 1-3 kwietnia. W piknikowej atmosferze będzie można spróbować dań z co najmniej 4 kontynentów. 

Nie zabraknie dań z kuchni orientalnej, bałkańskiej, śródziemnomorskiej, a także królujących na wszystkich eventach - amerykańskich burgerów i belgijskich frytek. Organizatorzy zapewnią także słodkie przekąski, kawę oraz zimne napoje. 

Eventy "foodtruckowe" wpisały się na dobre w mapę miejskich wydarzeń na świeżym powietrzu. Oryginalne dania z różnych stron świata, nieoczywiste smaki i nęcące zapachy przyciągają całe rodziny. 

Organizatorem zlotu jest organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości. 

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Zlot odbędzie się przy galerii Karuzela, ul. Targowa 19. Wstęp na wydarzenie jest wolny.

Piątek: 11:00- 21:00
Sobota: 11:00-21:00
Niedziela 11:00-20:00

Link do wydarzenia: 
https://www.facebook.com/events/1610693952614937/?ref=newsfeed

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również