Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Reorganizacja w wodzisławskim Urzędzie Miasta. Utworzy się nowa komórka!

  • Dodano: 2023-05-16 06:45, aktualizacja: 2023-05-15 20:18

W czwartek, 1 czerwca br. w Urzędzie Miasta Wodzisławia Śląskiego nastąpi reorganizacja. Zmieniony regulamin organizacyjny wodzisławskiego magistratu zakłada utworzenie nowej komórki - Biura Gospodarowania Odpadami.

Zmiany nastąpią w wyniku zarządzenia wydanego 10 maja przez prezydenta miasta Wodzisławia Śląskiego, w sprawie zmiany regulaminu organizacyjnego Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego.

Zmiana, jaką wprowadza powyższe zarządzenie to utworzenie od 1 czerwca 2023 roku Biura Gospodarowania Odpadami. W związku z tym w strukturze Wydziału Gospodarki Komunalnej nie będzie już funkcjonował Referat Gospodarowania Odpadami.

Biuro Gospodarowania Odpadami

Nowo utworzona komórka będzie zajmowała się organizacją i nadzorem systemu gospodarowania odpadami komunalnymi w mieście. Ponadto biuro będzie prowadziło windykację i egzekucję z tytułu opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi.

Kierownikiem Biura Gospodarowania Odpadami została Weronika Hołomek, wcześniej pełniąca funkcję kierownik Referatu Gospoadrowania Odpadami. który był częścią Wydziału Gospodarki Komunalnej Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego.

Nowy schemat organizacyjny Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego

Reorganizacja w wodzisławskim Urzędzie Miasta. Utworzy się nowa komórka! / fot. UM Wodzisław Śląski

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również