Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Raciborscy studenci odwiedzili komendę policji w Wodzisławiu Śląskim

  • Dodano: 2024-05-13 16:00

Wodzisławską komendę odwiedzili studenci kierunku Bezpieczeństwo Państwa raciborskiej Akademii Nauk Stosowanych. Studenci mieli okazję rozmawiać z policjantami różnych wydziałów i poznać specyfikę ich służby. Naszych gości przywitał Komendant Powiatowy Policji w Wodzisławiu Śląskim, mł. insp. Dariusz Zajda, który zachęcał do wstąpienia w nasze szeregi.

Wizyta raciborskich studentów

W piątek, w Komendzie Powiatowej Policji w Wodzisławiu Śląskim, odbyło się spotkanie ze studentami kierunku Bezpieczeństwo Państwa raciborskiej Akademii Nauk Stosowanych. Studentów przywitał szef wodzisławskich policjantów, młodszy inspektor Dariusz Zajda. Komendant opowiedział o specyfice służby w poszczególnych wydziałach oraz możliwościach rozwoju zawodowego i zachęcał do wstąpienia  do wodzisławskiej Policji.

Goście mieli okazję poznać strukturę organizacyjną jednostki, zobaczyć wyposażenie policjantów do służby i różne jednostki broni, a także radiowóz oraz policyjny motocykl. O swojej pracy opowiadał technik kryminalistyki, policyjny . Już podczas spotkania wielu studentów deklarowało chęć wstąpienia w policyjne szeregi. 

Jeśli również jesteś zainteresowany pracą w służbie, wszystkie informacje o rekrutacji znajdziesz tutaj: zostań śląskim policjantem.

Raciborscy studenci odwiedzili komendę policji w Wodzisławiu Śląskim/ fot. KMP Wodzisław


Źródło: KMP Wodzisław/ Aneta Krawel

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również