Wodzisław Śląski - portal miejski Wodzislaw.com.pl

Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Przed nami Wiosenne Konfrontacje Artystyczne

  • Dodano: 2016-04-06 11:30
W ostatnim tygodniu kwietnia na wodzisławskiej scenie zaprezentuje się utalentowana młodzież ze szkół podstawowych, gimnazjów oraz w placówek oświatowo – wychowawczych naszego miasta. Brawurowe występy teatralne, porywające grupy taneczne i wokalne popisy uczniów. Wszystko to odbędzie się w ramach Wiosennych Konfrontacji Artystycznych MASKA 2016 w Wodzisławskim Centrum Kultury.
 
 
Przegląd Szkolnych Zespołów Artystycznych jest imprezą pozwalającą przedstawić dorobek szkół i placówek oświatowo - wychowawczych w zakresie wychowania artystycznego. Stwarza okazję do wymiany doświadczeń, konsultacji oraz wytyczenia dalszych perspektyw dla rozwoju amatorskiego ruchu artystycznego w środowisku szkolnym.
 
 
Przegląd zostanie podzielony na dwa dni. W pierwszym dniu, 27 kwietnia zaprezentują się zespoły teatralne, natomiast w drugim dniu, 28 kwietnia zespoły muzyczne, taneczne, wokalno-taneczne i folklorystyczne. Wkrótce podamy pełny harmonogram występów wraz z regulaminem.
 
 
Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Organizatorami są: Wydział Edukacji Urząd Miasta Wodzisław Śląski oraz Wodzisławskie Centrum Kultury.
 

Następna informacja

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.