Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Premiera sezonu foodtruckowego w Wodzisławiu Śląskim

  • Dodano: 2020-07-15 13:30

Premiera sezonu foodtruckowego w Wodzisławiu Śląskim. Letni piknik na parkingu Galerii Karuzela.

17, 18 i 19 lipca 2020 r. to daty, które każdy miłośnik dobrej kuchni już teraz powinien zapisać sobie w kalendarzu. W Wodzisławiu  Śląskim pojawią się prawdziwi pasjonaci kulinariów, którzy przez trzy dni, w ramach pierwszego w tym sezonie zlotu food trucków, będą karmić mieszkańców swoimi popisowymi daniami. Kulinarne świętowanie lata będzie miało miejsce na parkingu pod Galerią Karuzela.

Długi weekend od 17-19 lipca upłynie w Wodzisławiu pod znakiem dobrego jedzenia

Organizator zlotu zaprasza do rodzinnego świętowania lata pod centrum handlowym Karuzela, gdzie będzie miał miejsce kultowy zlot. 

Ucztowanie w formule wielkiego, rodzinnego pikniku, którego główną atrakcją jest kilkanaście food trucków, od kilku lat przyciąga spragnionych niecodziennych smaków mieszkańców. 

Serwowane będą oryginalne potrawy kuchni z kilku kontynentów. Nie zabraknie sycących dań głównych, przekąsek, deserów oraz napojów, w tym aromatycznych kaw i pysznej lemoniady. 

Organizatorem zlotu jest organizacja FUTRAKI, która skupia kilkuset właścicieli food trucków, wyselekcjonowanych pod względem jakości. 

Wszystkie potrawy przygotowywane są ze świeżych, sezonowych produktów. Na ich bazie powstają przepyszne dania, cenione w całej Polsce. 

Wstęp na wydarzenie jest wolny

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również