Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Piotr Polok Band w WCK

  • Dodano: 2020-10-07 06:30, aktualizacja: 2020-10-06 22:27

Kojące dźwięki gitary czy skrzypiec oraz świetne teksty śpiewane złożoną się na kolejną propozycję koncertową w Wodzisławskim Centrum Kultury.

Wydarzenie pod nazwą "Rymo-Rytmy Jesienne" w wykonaniu Piotr Polok Band będzie można usłyszeć już w sobotę, 14 listopada, o godzinie 18:30.

Piotr Polok Band został założony w 2019 roku przez Piotra Poloka. Ten pochodzący z Pszowa artysta tworzy muzykę do tekstów współczesnych poetów, w klimatach poezji śpiewanej, nie omijając innych gatunków muzycznych. Na scenie występuje z zacnymi polskimi muzykami, w tym z grającą na skrzypcach Joanną Giemzowską - Pilch. Artystka przez 20 lat tworzyła z Markiem Grechutą zespół Anawa, współpracowała również z Ireną Santor oraz miała znaczący wpływ przy tworzeniu pierwszej płyty Grzegorza Turnaua, "Nie dzieje się nic".

- Podczas koncertu zaprezentujemy autorski repertuar m.in.: "Jej serce", "Dworzec nadziei" oraz piosenkę "Płyniemy", którą można było usłyszeć we wrześniu w TVP Katowice. Po koncertach w Brzesku, Bochni, Krakowie, Warszawie oraz legendarnej "Piwnicy pod Baranami" mamy zaszczyt i przyjemność zaprosić publiczność do Wodzisławskiego Centrum Kultury – mówi Piotr Polok.

Skład zespołu: Piotr J. Polok - śpiew, gitara, harmonijka; Joanna Giemzowska-Pilch - skrzypce oraz Janusz Stryjski "Bakcyl"- gitara.

- Będzie to wieczór wypełniony dobrą muzyką i poezją. Artyści z pewnością spełnią oczekiwania publiczności, szukającej dobrych emocji i wrażliwości w dźwiękach poezji śpiewanej - zachęca Krzysztof Jaroch, dyrektor Wodzisławskiego Centrum Kultury.

Bilety na koncert w cenie 15 zł dostępne online pod tym adresem oraz w kasie. WCK zachęca do zakupu biletów online za pośrednictwem strony WCK oraz portalu biletyna.pl. Kasa WCK jest czynna na godzinę przed biletowanymi wydarzeniami, seansami filmowymi, a zamknięta na 10 minut przed planowaną godziną rozpoczęcia wydarzenia. Z chwilą rozpoczęcia wydarzenia nie ma możliwości wejścia do obiektu. Wyznaczone zostały również specjalne godziny funkcjonowania kasy dla seniorów – w czwartki od 10:00 do 12:00. Warunki zakupu biletów i funkcjonowania placówki określa regulamin TUTAJ.

WCK zachowuje wszelkie standardy związane z przestrzeganiem obowiązującego reżimu sanitarnego.

Piotr Polok Band w WCK

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również