Wiadomości z Wodzisławia Śląskiego

Piknik przedsiębiorczości w dzielnicy Jedłownik Szyb już w ten weekend

  • Dodano: 2023-08-25 10:45

W sobotę, 26 sierpnia br. czeka nas szósta już impreza w ramach cyklu wydarzeń „Dziewięć dzielnic, jedno miasto”. Tym razem zostaną zaproszeni mieszkańcy oraz przedsiębiorcy do dzielnicy Jedłownik Szyb, gdzie na terenie boiska Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 4 odbędzie się piknik przedsiębiorczości.

Promocja lokalnych producentów i ich produktów

Jedna z dziewięciu dzielnic Wodzisławia Śląskiego - Jedłownik Szyb ma charakter osiedla mieszkaniowego, jednak ta część miasta jest także siedzibą wielu wodzisławskich firm, działających w rozmaitych branżach. Celem pikniku jest między innymi promocja lokalnych producentów i ich produktów, poznanie i nawiązanie współpracy z nowymi partnerami handlowymi, prezentacja oferty wodzisławskich przedsiębiorców oraz ich integracja z mieszkańcami miasta.

Na uczestników wydarzenia czekają liczne atrakcje, w tym eksperymenty z ciekłym azotem na stanowisku laboratoryjnym, warsztaty ekologiczne, stoisko z lodami tajskimi, strefa dla najmłodszych - dmuchańce i skrzaci kącik oraz strefa gastronomiczna.

Zbieraj pieczątki

Impreza odbywa się w ramach cyklu wydarzeń "Dziewięć dzielnic, jedno miasto". Podczas eventu będzie można odebrać kolejną skrzacią pieczątkę do karty mieszkańca. Osoby, którym wezmą udział we wszystkich dziewięciu eventach, które zbiorą dziewięć pieczątek, będą mogły odebrać nagrodę w Urzędzie Miasta Wodzisławia Śląskiego.

Piknik przedsiębiorczości w dzielnicy Jedłownik Szyb już w ten weekend


Źródło: Urząd Miasta Wodzisław Śląski

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Wodzislaw.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również